Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 42.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1671

  • levi

    1122

  • kud u maglu Simoviću

    1018

  • Cash

    980

Са становишта пролаза ово не мења много јер је очекивано да изгубимо од Немаца а да у преостале узмемо нпр. 4 бода, тако да смо негде ту после два кола јер смо узели бод Немцима а овде пукли.

Наравно, после овог издања данас то изгледа смешно јер је игра потпуно трагична а још је горе понашање играча.

Link to comment

Što je najgore to je tačno jer će Nemci morati da zapnu obe do kraja. Sa druge strane ne znam više šta da mislim ni o Nemcima a kamoli o našima. Ja sam nekako računao da nema šanse da budemo iza Češke i da nam Englezi mogu pomoći pa da se možemo klati za to peto mesto. Ali ta moja kombinacija je 0/2 za sad.

Link to comment

Ma koji prolaz, ovi su odsutni. u najboljem slučaju bi mogli do nekog kruga, a tu do izražaja dolazi  naša gol razlika

 

Све зависи од Немаца. Ако данас очукају Данце ми са победом против Данаца идемо минимално у тај бараж за треће место(ваљда и он води на ОИ?) а можда и у 1/2 финале ако Немци победе Чехе.

То се све неће десити јер ми нећемо добити Данце, ово је више теоријски.

Link to comment

Ocekujem ipak preokret, nisu cesi nikakav tim.

Nije mi jasno zasto toliko potcenjujete Cehe koji vec uveliko imaju u21 ligu. Nama odzvanjaju u glavi imena poput Jojic, Djuricic pa mislimo da to treba da puca od kvaliteta.

Link to comment

evo ovi smo:

 

Serbia U21 0 - 4 Czech Republic U21

Ниси ни духовит на нивоу Уче успео да будеш што је огромно постигнуће.  Само Немци, Португал и ми играмо два такмичења у сличном узрасту у исто време, осим Ђуричића и Јојића нико од ових што су играли не да не би били ни на клупи него не би били ни позвани, да смо могли да идемо са најбољим саставом. Успут, распао се тим после два рана гола, дешава се то и искуснијим и бољим играчима. Чешка је на овом нивоу озбиљна репрезентација исцртао је то Посрбица у уводу за овај шампионат. Право је чудо да смо се и квалификовали овај пут. 

Link to comment

Domaćini izgleda navijali za Brazil. :)

 

 

In many ways, this was a classic football tragedy. One team played with adventure and skill, the other basically defended for most of the 120 minutes. But that's football; that's the sport. Serbia will go down as one of the most limited teams to win an Under-20 World Cup but they've got the trophy.

 

 

One nearby spectator was heard comparing this Serbian team to the dour Greece side that shocked the world in 2004, by winning the European championships. They certainly have the same fighting spirit, organisation, dogged determination and cynical edge. They also pack their defence, wait for a mistake and counter attack rapidly. And their main threat is from set pieces, with most of their goals in the knock out stages coming from dead ball situations. It's generally unimaginative. Maybe it's the face of modern football, maybe it's inevitable, but it ain't pretty.

 

http://www.nzherald.co.nz/under-20-fifa-world-cup/news/article.cfm?c_id=1503816&objectid=11468586

Link to comment

Ниси ни духовит на нивоу Уче успео да будеш што је огромно постигнуће.  Само Немци, Португал и ми играмо два такмичења у сличном узрасту у исто време, осим Ђуричића и Јојића нико од ових што су играли не да не би били ни на клупи него не би били ни позвани, да смо могли да идемо са најбољим саставом. Успут, распао се тим после два рана гола, дешава се то и искуснијим и бољим играчима. Чешка је на овом нивоу озбиљна репрезентација исцртао је то Посрбица у уводу за овај шампионат. Право је чудо да смо се и квалификовали овај пут.

 

Јест', право чудо али беше већина ових избацила Шпанију и то без Ђуричића и мислим Јојића? Да, било је пуно среће али су играли одговорно у одбрани, ово данас је срамно понашање. Они су се сударали, испадали као да први пут играју лоптања...Није толики проблем што су изгубили већ на који начин се то десило.

Edited by Korki
Link to comment

Јест', право чудо али беше већина ових избацила Шпанију и то без Ђуричића и мислим Јојића? Да, било је пуно среће али су играли одговорно у одбрани, ово данас је срамно понашање. Они су се сударали, испадали као да први пут играју лоптања...Није толики проблем што су изгубили већ на који начин се то десило.

У праву си, али чак и од Ћурчића има горих тренера, ми смо Шпанију прошли на срећу, овде смо брзо примили два гола и распали се. Као што рече Посрбица десило се Аргентини са Немачком, Шпанији са Холандијом. Једноставно малко је без стила то данас да се потенцира. Нек буду и осми у Јевропи, мало ли је?

Link to comment

Bitno je kad izadju na teren protiv Danske ne razmisljaju o ovom katastrofalnom porazu i jos goroj igri. Eto dobrog lakmus testa sta im je u glavi i koliko su psihicki jaki.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...