Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

to se pokusava vec dosta dugo. cak su jednog mucenika platili pre jedno mesec dana tri soma funti da ode. ruanda je, naravno, pristala i dobila finu kintu za tu ujdurmu. koja je, ako se postuju zakoni, neizvodljiva. al sunak ne odustaje. i dalje svrdla o tome da samo sto nisu krenuli da prevoze horde migranata u ruandu.

 

nesto su i danci pravili planove da izmeste svoje robijasnice na kosovo. ne zajebavam se. evo https://www.reuters.com/world/europe/kosovo-lawmakers-back-deal-rent-jail-space-denmark-2024-05-23/

 

ja se cak ne bih iznenadio da to uzme maha u nekoj ne tako dalekoj buducnosti. zemlje poput nasih i ruande (s korumpiranim vlastima kojima nisu dostupni razni fondovi i povoljni kreditii) su odavno pocele da sluze za odlaganje raznog otpada, samo je pitanje vremena kad ce u tu pricu da udje i 'ljudski otpad'.

  • +1 4
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
3 minutes ago, adam said:

ja se cak ne bih iznenadio da to uzme maha u nekoj ne tako dalekoj buducnosti. zemlje poput nasih i ruande (s korumpiranim vlastima kojima nisu dostupni razni fondovi i povoljni kreditii) su odavno pocele da sluze za odlaganje raznog otpada, samo je pitanje vremena kad ce u tu pricu da udje i 'ljudski otpad'.

 

Krenulo je to vec, a i po forumu su neki spekulisali jos dosta davno u tom smeru.

Link to comment

Australijanci to rade sa raznim ostvskim drzavicama gde imaju dilove da im prebace ilegalne imigrante koje pohvataju. Ovo za zatvor za Kosovo sam cuo za par zemalja, kao bilo bi im jefitnije, mada ne znam kako bi to proslo zakonski, ipak su u pitanju tvoji gradjani, ne mozes na silu da ih bacas u drugu zemlju.

Link to comment

Iz linka gore

Quote

The government says the money will be used to improve Kosovo's own prisons and invest in renewable energy projects.

:ph34r:

  • Haha 5
Link to comment
7 minutes ago, adam said:

sminkaju svinjce kao i uvek.

 

Ali super je: kao evo vam pobpljshanje lokalne demokratije i uslova/tick, evo vam neshto zeleno/tick, aj ca.

Link to comment
2 hours ago, adam said:

samo je pitanje vremena kad ce u tu pricu da udje i 'ljudski otpad'.

 

Vi ste svi izgleda već zaboravili da je Srbija primala zatvorenike iz Gvantanama?

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, zorglub said:

 

Vi ste svi izgleda već zaboravili da je Srbija primala zatvorenike iz Gvantanama?

Zaista? U zatvore ili su deportovani ovde?

Link to comment
Posted (edited)
1 hour ago, dragance said:

Zaista? U zatvore ili su deportovani ovde?

 

Ako se dobro sećam u pitanju je bio dogovor da zatvorenici iz Gvantanama žive ovde (pod nadzorom BIA). Evo članka: https://www.bbc.com/serbian/lat/svet-61792150

 

edit: Ova opcija sa zatvorima za svoje građane van zemlje zvuči neverovatno, obesmišljava bilo kakve pogodnosti za osuđenog predviđene zakonom, praktično onemogućava posete porodice/čini ih znatno skupljim.

Edited by reg
  • +1 2
Link to comment

Bio je jedan kod agelasta, meni se čini da je negdje izjavio da je u Srbiji sranje i da mu je bolje u Gvantanamu.

  • Haha 1
Link to comment
57 minutes ago, mackenzie said:

Bio je jedan kod agelasta, meni se čini da je negdje izjavio da je u Srbiji sranje i da mu je bolje u Gvantanamu.

 

 

Misliš na ovo?

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
5 hours ago, adam said:

ja se cak ne bih iznenadio da to uzme maha u nekoj ne tako dalekoj buducnosti. zemlje poput nasih i ruande (s korumpiranim vlastima kojima nisu dostupni razni fondovi i povoljni kreditii) su odavno pocele da sluze za odlaganje raznog otpada, samo je pitanje vremena kad ce u tu pricu da udje i 'ljudski otpad'.

 

Samo da je Carpenter jedno 30 godina mladji pa da snimi Escape from Ruanda , pa u nastavcima Escape from Kosovo i Escape from Serbia.

Link to comment
3 hours ago, zorglub said:

 

Vi ste svi izgleda već zaboravili da je Srbija primala zatvorenike iz Gvantanama?

Nisam zaboravio nego nikad cuo za ovo. Strasno sve zajedno. 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, reg said:

 

Ako se dobro sećam u pitanju je bio dogovor da zatvorenici iz Gvantanama žive ovde (pod nadzorom BIA). Evo članka: https://www.bbc.com/serbian/lat/svet-61792150

 

edit: Ova opcija sa zatvorima za svoje građane van zemlje zvuči neverovatno, obesmišljava bilo kakve pogodnosti za osuđenog predviđene zakonom, praktično onemogućava posete porodice/čini ih znatno skupljim.

Ma meni je sve to suludo. Prenosis drugoj drzavi nadleznost da kaznjava tvoje gradjane? Ko ce da nadzorise kako se prema tim zatvorenicima postupa? I kad su njihova prava u pitanju, ciji zakon se gleda, danski ili kosovski? I sta ako naprave sranje u kosovskom zatvoru, ko ih kaznjava i kako? Mislim pogresno je na toliko nivoa, nekako mi je cudno da ne postoji u ustavima zemalja odredba da ne mozes da izrucujes drugoj drzavi coveka da sluzi kaznu koju je napravio u svojoj drzavi.

Link to comment
×
×
  • Create New...