Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

3 minutes ago, adam said:

inace, idu mi vesti sa strane ceo dan i svako malo se neko zajebe pa kaze princ charles. :lolol: pa onda dodaju neku svoju recenicu ne bi li se ispravili. sto ti je navika...

 

Pominje li se negde kraljica / the Queen Consort? Juče čitajući BBC pomislio bih da je kralj singl, mrtva tišina što se toga tiče :sleep:

Link to comment
9 minutes ago, Time Crisis said:

 

Pominje li se negde kraljica / the Queen Consort? Juče čitajući BBC pomislio bih da je kralj singl, mrtva tišina što se toga tiče :sleep:

ne cesto ali se pominje. i uvek kao queen consort.

Link to comment

  

6 hours ago, vladavsnarod said:

Pominje se...

 

FcNYhiMXoAEbqJ8?format=jpg&name=medium

 

Bane Vukašinović: Recite nam, doktore Čarlse, kako je to biti majka kraljica?

 

Edited by vememah
  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

meni iskreno zao zemlje kao vb koja i dalje u 21. veku tolerise cirkus sa kraljevima, princezama i ostalim klovnovima. a da bude jos gore na zgradama ek i un zastave na pola koplja :isuse:

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, black mirror said:

meni iskreno zao zemlje kao vb koja i dalje u 21. veku tolerise cirkus sa kraljevima, princezama i ostalim klovnovima. a da bude jos gore na zgradama ek i un zastave na pola koplja :isuse:

ima tu nesto jako bitno - kraljevska porodica je jedan od stubova sistema i besprekorno radi posao. politicari razjedinjuju a kruna spaja. politicka svrstavanja (posebno oko licnosti) mogu biti jako opasna, pogotovo u vreme kriza. kruna je protivteza, zajednicki sadrzalac i zato se i odrzava i podrzava.

 

if it aint broke, don't fix it.

  • +1 6
Link to comment
12 minutes ago, adam said:

ima tu nesto jako bitno - kraljevska porodica je jedan od stubova sistema i besprekorno radi posao. politicari razjedinjuju a kruna spaja. politicka svrstavanja (posebno oko licnosti) mogu biti jako opasna, pogotovo u vreme kriza. kruna je protivteza, zajednicki sadrzalac i zato se i odrzava i podrzava.

 

if it aint broke, don't fix it.

Slicno sam cuo vise puta u Spaniji. 

Link to comment
×
×
  • Create New...