Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Pad funte je 1,6%.

 

Pa kad ih nije bilo briga radi Brexita da padne, nek pada i sad - kad je bal nek je bal

Link to comment

Pad funte je 1,6%.

 

Ma to je bez veze. Ako bi se desilo, a verovatno neće, bar ne posle ovih sad izbora, da Brexit pregovara neko ko je generalno opušteniji prema EU, mnogo su veće šanse da bi se stvarno došlo do nekog razumnog Brexita koji bi, in the long run, pogodovao i biznisu naravno. 

Link to comment

Al nije mi toliko drago ni zbog May, ni zbog samih Torijevaca, ni zbog bilo koga i cega, nego najvise ybog jebenih Daily Maila i Suna!!!

WooOOo-hooOoo
Link to comment

To. Može lako da bude da oni namaknu do kraja jutra +1-5 većinu, možda i više, ali nisu u net gainu. Mejova je dead woman walking through the fields of wheat.

 

Znaci, Bora Dzouns premijer  :s_d:

Link to comment

Aha. Znaci oni ulaze u ovaj Cons zbir, nema odakle drugde torijevci da napabirce vecinu

 

da, tako je. Ako padnu npr na 310 to je to, nema tory vlade defo. ako pak porastu na tipa 325-6 to je, prvo, užasan rezultat s obzirom na to da su krenuli sa 20% prednosti u kampanju, ali, važnije, skoro nemoguće je da se sa takvom većinom vodi takav jedan proces kao što je Brexit. Mislim, situacija je jako blizu novim izborima, realno. Ako ne bas odmah, a ono uskoro. 

Edited by MancMellow
Link to comment

A jel moguca neka vlada nacionalnog jedinstva™ (sa kostunicom na celu, naravno), koja bi bila zaduzena za brexit pregovore pre svega? 

Link to comment

A jel moguca neka vlada nacionalnog jedinstva™ (sa kostunicom na celu, naravno), koja bi bila zaduzena za brexit pregovore pre svega? 

 

Ni u romanima Jelene Bačić.

Link to comment

Škotska je ključ ovde, kažu da exiti pokazuju dosta 50-50 i neka SNP mesta idu Torijevcima gde je veeeliki baš swing. Treba sve ovo uzeti sa dosta soli.

Link to comment
×
×
  • Create New...