Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

Dobila sam i odmah citam po duznosti "Thinking, fast and slow" od Daniela Kahnemana, psihologa i ekonomiste nobelovca. Dok sam u prevozu gulim Rusoov esej "Razgovor o poreklu nejednakosti", a spremila sam i "O drustvenom ugovoru". :D

Link to comment

Ja pročitao. Aj kad završiš napiši negde šta misliš knjizi. Mene se baš dojmila. Послато са GT-I9100 користећи Тапаток 2

Link to comment

Pa ne ocekujem ja mnogo novosti tu, jer sam imala u zivotu ukupno 3 predmeta vezana za Behavioral Economics, pa sam iscitala i originalne radove koji konceptualizuju i dokumentuju sve te greske u razmisljanju/zakljucivanju koje on nabraja kasnije u knjizi. Ali fino mi to sto je napisano za siru publiku, pa da iscitam i u drugim kontekstima osim Econ i Finance. Plus, Kaneman jako lepo pise.

Link to comment

Ja trenutno na Ksenocidu :lol:(imam sve u epub i mobi formatima na srpskom/hrvatskom, ako nekog zanima)

Edited by historian
Link to comment

koja je cetvrta?meni je ender's shadow bila super, ali ne znam koja je u nizu, posto se vremenski poklapa sa enderovom igrom.krajem meseca izlazi nova, tj. valjda je vec izasla papirna verzija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...