Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

Pre par godina u uvo mi ushlo ime Christoph Biermann-a koji je pisao za Guardian 2006. godine tokom WC u Nemackoj, a redovno pise i za Spiegele. Knjiga se zove Fudbalska matrica i uzeh je danas.

Link to comment
Pre par godina u uvo mi ushlo ime Christoph Biermann-a koji je pisao za Guardian 2006. godine tokom WC u Nemackoj, a redovno pise i za Spiegele. Knjiga se zove Fudbalska matrica i uzeh je danas.
daj više informacija kad pročitaš.unapred zahvalan.
Link to comment

uzeo da citam Uelbeka - mogucnost ostrva. procitao nekih pedesetak strana i vec mi ogadi zivot. kakav odvratan lik. probacu jos malo pa ako nastavi ovako bataljujem, neka se zapadno drustvo nosi sa svojim bolestima bez mene.a ne pamtim kad sam neku knjigu batalio. pre nekog vremena mi neki sektasi uvalise neku knjigu o popu u engeskoj u 19. veku koji celu knjigu zicka pare od boga, zato sto nece od ljudi, kak bi sagradio sto vise sirotista. bog mu je nesebicno izlazio u susret. pisac i knjiga ne zasluzuju ni ime da im pomenem ovde jer skoro vecu dosadu nisam procitao. citao sam je na klonji a to je jedna od onih sto nisu laksativ, pa je i cestitom govnetu bilo tesko da izadje na svetlost dana ne zeleci da podeli sa mnom muku, ostavljajuci me da se sam borim sa glupom knjigom i tvrdom stolicom. na kraju sam je procitao.a procitao markesovu o ljubavi i drugim demonima. divota jedna

Edited by sherman
Link to comment

Malo za relaksaciju od prevelike polemike, Bicycle Diaries od gos'n David Byrnea. Prica o bicikliranju kroz velike gradove Amerike i sveta. Slatko on pise, mozda i kupim bicikl pod njegovim uticajem:)Typos by Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...