Jump to content
IGNORED

Civilization


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

То је баг, можеш тренутно максимално 69. Мени није јасно шта радиш са толиким градовима и колико ти је бесна руља којом владаш.

Link to comment
uradio sam to i sad umesto introa imam mrak. mora da se ceka da se igra ucita.
Meni se posle primene tog saveta konacno startovala [do sada se gasila posle introa], ali me zezaju fontovi, jasno vidim jedino naziv grada, a sve ostalo izgleda kao da su slova izdeljena pa malo rastavljena. Da li je neko imao slican problem?
Link to comment
То је баг, можеш тренутно максимално 69. Мени није јасно шта радиш са толиким градовима и колико ти је бесна руља којом владаш.
nije besna uopste kad izaberes pravu politiku, izgradis courthouse u svakom gradu i poneki "wonder"normalno da ne osvajas gradove jedan za drugim nego po malo meni su najveci problem pare tj da nema "golden age" imao bi velikih problemajebiga volim da zavrsim svaku igru time sto osvojim sve gradove svih protivnika a sada pogotovo uzivam na kraju da ugazim "city states" jer me uzasno smaraju
Link to comment
jebiga volim da zavrsim svaku igru time sto osvojim sve gradove svih protivnika a sada pogotovo uzivam na kraju da ugazim "city states" jer me uzasno smaraju
Koliko je potrebno jedinica za to zadovoljstvo u Civ V?
Link to comment

Ne znam jer ne mogu da predjem 70 gradova pa nisam uzeo sve kontinente. Kad uzmem kontinent onda dokrajcim i city states na tom kontinentu.Uglavnom kad napadam nekoga ko mi je slican po jacini preko okeana - koristim teritoriju City State-a koju natovarim jedinicana p preko te teritorije dovucem vojsku dok ne uzmem 3 grada i onda ih "u trokutu" drzim dok se AI ne izduvaTreba "mali milion jet fightera" i svih vrsta artiljerije, kao sto rekoh pare su mi najveci problem

Edited by tsva
Link to comment
nije besna uopste kad izaberes pravu politiku, izgradis courthouse u svakom gradu i poneki "wonder"normalno da ne osvajas gradove jedan za drugim nego po malo meni su najveci problem pare tj da nema "golden age" imao bi velikih problemajebiga volim da zavrsim svaku igru time sto osvojim sve gradove svih protivnika a sada pogotovo uzivam na kraju da ugazim "city states" jer me uzasno smaraju
Majstore, u Civu 5 ti nezadovoljstvo dolazi i od broja gradova. Dakle, sa 70 gradova, to ti je u startu -70, plus stanovnici u tim gradovima. Mnogo je zgodnije da odabereš samo par gradova na taktički interesantnim položajima, a ostale da držiš kao puppete. City states je užasno glupo da zauzimaš osim ako nemaju resurse koji tebi trebaju. Uostalom, kapiram da je vreme da pređeš sa settler nivoa na neki viši.
Link to comment
Majstore, u Civu 5 ti nezadovoljstvo dolazi i od broja gradova. Dakle, sa 70 gradova, to ti je u startu -70, plus stanovnici u tim gradovima. Mnogo je zgodnije da odabereš samo par gradova na taktički interesantnim položajima, a ostale da držiš kao puppete. City states je užasno glupo da zauzimaš osim ako nemaju resurse koji tebi trebaju. Uostalom, kapiram da je vreme da pređeš sa settler nivoa na neki viši.
:lol: poslusacu te
Link to comment

Posle par dana igranja stekao sam utisak da se gradski menadžer u Civ5 ponaša poput Bojana Stanojevića, a da radnici (na automate) rade poput beogradskih službi, tako da se sve mora raditi ručno. Razlog više za manji broj gradova.

Link to comment

pokusavam bezuspesno da instaliram igru.nemam internet kod kuce do utorka, pa sam donela laptop na posao da bih instalirala steam/civ5. na zalost, na poslu imamo proxy. prilikom pokusaja da instaliram steam, nemam opciju da podesim pristup preko proksija, tako da program i dalje 'misli' da nema pristup internetu i ne dozvoljava mi da sprovedem instalaciju (steam.exe (main exception): to run steam you must first connect to the internet).postoji li neko resenje? zelim preko vikenda da igram civ 5.imam uputstva iz dvda, ali tu ne pise nista korisno. ni google ni steamov sajt ne pomazu.hvala unapred na pomoci!

Link to comment

Ai, sad sam malo proguglao, i dobio utisak da je Steamu namerno zabranjeno da nastupa kroz proksi. Nađoh ovo, ali pojma nemam da li radi ni da li je članak skorašnji ili od pre dve godine. Ali ako je freeware, vredi pokušati.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...