Jump to content
IGNORED

Kupovina racunara i komponenti


Sludge Factory

Recommended Posts

pa dobro, emmi je winwin za keš. ista roba, isti opisi, samo emmi ne dozvoljava čekove

 

Jeftiniji je emmi. Proverio na tri artikla sada, a sećam se i pre da se nije poklapalo. 

Link to comment

Jeftiniji je emmi. Proverio na tri artikla sada, a sećam se i pre da se nije poklapalo. 

jeftiniji je, ali je sve ostalo isto, uključujući i opise komponenti. dakle, pranje para za skupljeg i reklamiranog brata.

Link to comment

Pa o tome i pričam, ako ima neko ko zna nekog ko radi te kombinacije sa povratom PDV-a (u Mađarskoj je PDV 27% ako se sjećam), da se nađemo na pola, meni se isplati, njemu se isplati, treba mi kontakt sa nekim ko je baš u toj "preprodaja hardvera" priči

 

Hvala za Emmi, svakako ću pogledati

 

 

Ako te ne mrzi, idi na benchmark forum, mislim da ima tema o tome i ima neki lik koga svi spominju kako je pouzdan, i kako su svi zadovoljni sa njim. Videću i ja pa ko prvi. :)

 

Ja sam uzo od njega hard, sve super. Ne znam da li je dozvoljeno da se ostavi link ka kupujemprodajem?

Link to comment

jeftiniji je, ali je sve ostalo isto, uključujući i opise komponenti. dakle, pranje para za skupljeg i reklamiranog brata.

 

Naravno, ista firma, emmi, win win, msm da je i pc practic njihov, a Alti kao uvoznik svega toga. 

Link to comment

zar nije KimTech uvoznik svih uvoznika?

Dok sam radio sa tim, glavni su bili ewe, kimtec, comtrade, alti. Comtrade jasno je ko je, a ewe je poprilično jak takođe. Sa kimtecom sam najmanje sarađivao, oni su mi nekako najveća nepoznanica.

Link to comment

Kimtec je M SAN grupa, Hrvatski gigant. Možda je neki brat od tetke Vesi.

Sad se setih nešto su imali zajedničke firme po MK i Albaniji.

A u tom M Sanu je neki od hrvackih generala suvlasnik.

Secam se kad je dolazio kod Vese u CT centar onaj kd brodogradilišta...

Link to comment

jel može emmi "na firmu", pa posle povraćaj PDV-a "osnovno sredstvo"?

 

da ste u prilici da spičite 120k u kućište samo, kako bi izgledala ta konfiguracija? (za onog kog ne mrzi da tipka komponente)

Link to comment

Intel Core i5-6600, 3.3GHz, Box LGA 1151 

MSI H170 GAMING M3 

4 x 8GB DDR4 Kingston PC2666, HyperX Fury Black, HX426C15FBK4/32 

SSD 120GB SSD Samsung 850 EVO SATA3 540/520MB/s, MZ-75E120B

3TB Seagate SATA3, 64MB, 7200rpm, ST3000DM001 

DVD+RW & Blu Ray Blu-Ray Combo Asus BC-12D2HT 

SilverStone Precision PS05B 

Chieftec GPS-600A8, 600W 

 

cca 120k

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...