Jump to content
IGNORED

Evropske kosarkaske lige: Spanska, Italijanska, Grcka itd


BarryWhite

Recommended Posts

3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

džaba kad ne bi umeo da pročitaš

 

ako ovo nije neka opklada sa dragancetom ko ce da prica vece nebuloze ja ne znam sta bih vam rekao.

  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

možda nisam bio dovoljno precizan i rekao da nisi sa razumevanjem pročitao

 

ali te nisam vređao

:fantom:

 

 

nisi vredjao mene, nego sebe. :sad:

Edited by nenad
Link to comment
  • 2 weeks later...

United Media, vodeća medijska kompanija u jugoistočnoj Evropi, i Asocijacija košarkaških klubova Španije potpisali su višegodišnji ugovor o ekskluzivnim pravima za prenos utakmica Lige Endesa - najjače španske košarkaške lige na kanalima Sport Kluba u Srbiji, Hrvatskoj, Sloveniji, Bosni i Hercegovini, Crnoj Gori i Severnoj Makedoniji.

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Bruno Caboclo je navodno dogovorio da sa Maccabi Ra’anana-om odigra pripremne utakmice u SAD protiv Brooklyn Nets-a, Cleveland Cavaliers-a i  Minnesota Timberwolves-a.
Venecija je navodno vec pokrenula pravne procedure da se zastiti te su obavestili sve relevantne cinioce o validnom ugovoru koji ima sa Brazilcem.
Ugovor potpisan ovo leto navodno u sebi nema izlaznu klauzulu za igraca, a Caboclo ne moze igrati pripremne utakmice bez dozvole Venecije.

Link to comment

Generalni menadzer Breogana ja ne konferenciji za stampu izjavio da ce Zan Mark Sisko napustiti klub za koji je potpisao ovo leto posle odlaska iz Bajerna i da postoji mogucnost da ce mozda i prekinuti kosarkasku karijeru.

 

Ovo je navodno i izjava Siska (moj prevod sa Engleskog)

 

"Posle pokusaja da svoju karijeru vratim na "pravi kolosek" posle jednogodisnje pauze, stvari se nisu razvijale kako sam planirao i ocekivao tako da sam morao da donesem tesku odluku da prekinem svoju kosarkasku karijeru i otvorim novo poglavlje u svom zivotu.
Zeleo bih da se zahvalim svim ljudima u klubu za svu podrsku i priliku koju su mi dali. Takodje bih zeleo da se zahvalim i svim navijacima za ljubav i podrsku koju su mi pruzili u ovom kratkom vremenskom periodu. Svima zelim sve najbolje u buducnosti."

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...