Jump to content
IGNORED

Evropske kosarkaske lige: Spanska, Italijanska, Grcka itd


BarryWhite

Recommended Posts

Ma da, miki maus prvenstvo. 

 

Vidim ne cimaju se ni cigani u Pasteti, ni Bajern u Nemackoj, CSKA je evo vec nekih 19 godina ne cima u domacoj ligi, sta ce im, imaju licencu.

  • +1 1
Link to comment

Osvojili su Palakanestro toliko puta, a vrlo rado će pomoći kampanji "Virtus u EL" koja se propagira poslednje dve godine koliko god mogu, kad već ovi ne mogu preko EC to da izbore.

Link to comment
56 minutes ago, booyaka said:

Osvojili su Palakanestro toliko puta, a vrlo rado će pomoći kampanji "Virtus u EL" koja se propagira poslednje dve godine koliko god mogu, kad već ovi ne mogu preko EC to da izbore.

 

Ako si vec ovoliko dobar sa Djordjom..de leba ti budi srce pa ga pitaj, imam neku kosulju, sjebao sam dugmad pa mi treba jos rezervnih,  da ne prisivam divce, greota je.

Link to comment

iskreno, ja isto nisam baš fan playoff košarke. To ti je kao na Olimpijskim Igrama, bude baš malo učesnika i onda pobediš 2-3 utakmice i eto te u medaljama. Ono, koja je poenta takvog takmičenja?! Za mene je prava košarka kad je regularni deo sezone, tu se proliva znoj i krv i suze.

OI produžiti da traju pola godine, a playoff serije da se igraju u best of 40 ili 50, a do tad je meni šampion samo onaj ko delje u round robin

Link to comment

Svaki igrač, trener gubi motivaciju s godinama. Pogotovo ako si već nešto osvojio x puta. Nije ni Mesina izuzetak, još dodati tome i nacionalni interes da budu 2 italijanska kluba u EL i dođemo do ovakvog rezultata.

  • Haha 1
Link to comment

Samo treba upotrebiti elementarnu logiku: koliko je realno da F4 učesnik gubi od wannabe EC finalist tako glatko?
Pritom, ni ovogodišnji rezultat u EC Virtusa ne sprečava Đordija da ih spominje kao potencijalnog učesnika u EL.
Palakanestro je nekad nešto značio, sada trenutno veći takmičarski značaj ima ABA liga, jer njen trofej nešto donosi, a italijansko prvenstvo ama baš ništa, sem kao nekog prestiža, a za to Mesinu baš briga, nema šta on bilo kome da dokazuje. Za razliku od suprotne strane, koja razmišlja po principu daj šta daš.

Link to comment

Ignorisite buljagu, molim vas. Gledao sam prve dve, odlicno je igrao Virtus. Teo je bio ubedljivo najbolji igrac na terenu. U prvoj su vodioi 20 razlike i zamalo prosuli prednost na kraju. 

  • +1 1
Link to comment

Ovo su grafikoni koji pokazuju kretanje rezultata u sve tri utakmice.
Armani je bio u prvoj utakmici u vođstvu 4 minuta i 5 sekundi, u drugoj rekordnih 11 minuta i 25 sekundi, a u trećoj čitavih 2 minuta i 44 sekunde.
Stvarno odlična igra.0cf9e1183d312065f6bb686a4a5a0e6c.jpg98aabcaa974f87be82fd79cc1925c375.jpgb3e0e31cd6733c376ca730130c2bb016.jpg

Link to comment

Kad se prica o finalnoj seriji u Italiji

 

 

Vesti iz BiH

 

Quote

Igokea, Sparsi i Borac izbačeni su iz prve lige BiH pošto su bojkotovali Fajnal-for.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...