Jump to content
IGNORED

Evropske kosarkaske lige: Spanska, Italijanska, Grcka itd


BarryWhite

Recommended Posts

5 minutes ago, Milogled Bluff said:

Previse drzis moralne pridike, ne valja ti to. Da zanemarimo cinjenicu da je on (Doncic) zeleo da se bije i da bi eventualno prosipanje zuba bilo u samoodbrani

jebiga, ne pisi gadarije pa neces dobijati moralne pridike. sto bi forum morao da trpi svaciji pravednicki gnev i sadisticke fantazije?

 

4 minutes ago, Heaviside said:

i mene malo iritira doncic ove sezone. ne kapiram zasto se uvek neko javi da ga 'brani'. ni prvi ni poslednji vrhunski igrac koji ponosanjem iritira deo publike. nadam se da odrastanje uz rudija nije ostavilo nepopravljive posledice i da ce se smiriti kad ode u NBA.

ok je da iritira, cesto je preemotivan, ali malo se preteruje. doncic niti igra prljavo, niti flopuje. svakako ne dovoljno da oriola onako divljacki bodychekuje sinoc dok ne gleda i da mu masa aplaudira na tome.

Link to comment
Just now, Joe D said:

jebiga, ne pisi gadarije pa neces dobijati moralne pridike. sto bi forum morao da trpi svaciji pravednicki gnev i sadisticke fantazije?

 

To isto mogu i ja da pitam za masturbiranje na Doncica. Takve stvari se rade u svoja cetir zida

Link to comment

joe, pricamo o licnim simpatijama, a njih je bezveze komentarisati pogotovo kada je sport u pitanju. taj doncic ima priliku da zivi fenomenalan zivot upravo zbog toga sto je talentovan u oblasti koja izaziva preterane i iracionalne strasti.  ako mu smeta sto masa aplaudira kada ga neko odvali od zivota slobodan je da promeni zanimanje. 

Edited by Heaviside
Link to comment

 

@Milogled Bluff pošto si gledao utakmicu, video si da ga je oriola zakačio prvi prilikom radovanja,  doduše nenamerno ali prilično jako, on je jebiga reagovao kako je reagovao, kada se smirio prišao je i pružio ruku svima iz barselone. ovo će se možda u nekom uvrnutom univerzumu protumačiti kao branjenje luke dončića, ali je u stvaru samo jebena činjenica vidljiva golim okom

Link to comment

i dražen nije bio najsimpatičniji sa svojih 18 godina. privešće dončića poznaniju prava u nba.

ali najzad pešić objasnio navaru da mu je mesto na klupi.i onom prestiju miđetu too.

sinoć sam izludeo od ertela i ribasa.koliko su izgubili lopti to je bruka.

ali pešić na klupi odma razlika.možda naš najbolji trener svih vremena ili bar među 3-4

 

Edited by bradilko
Link to comment
9 minutes ago, Heaviside said:

joe, pricamo o licnim simpatijama, a njih je bezveze komentarisati pogotovo kada je sport u pitanju. taj doncic ima priliku da zivi fenomenalan zivot upravo zbog toga sto je talentovan u oblasti koja izaziva preterane i iracionalne strasti.  ako mu smeta sto masa aplaudira kada ga neko odvali od zivota slobodan je da promeni zanimanje. 

verovatno nisam dobro formulisao, ne mislim da donciceva osecanja treba da budu pogodjena. nije meni uopste namera da se objasnjavam u domenu istrage sabana, niti nesto branim doncicevo ponasanje.  to na forumu smo milion puta prezvakali i shvatam da nema poenta jer neki ljudi prosto tako gledaju na sport, i uz sve moje nerazumevanje prema tome, nema se sta tu raspravljati. ali mi je prizivanje da neko nekome prospe zube ispod svakog nivoa, i cak ako neko ima takve misli stvarno ne bi trebalo da ih deli ovde. pogano je i licno mislim da bi trebalo biti kaznjivo pravilima foruma. 

Link to comment
11 minutes ago, theanswer said:

 

@Milogled Bluff pošto si gledao utakmicu, video si da ga je oriola zakačio prvi prilikom radovanja,  doduše nenamerno ali prilično jako, on je jebiga reagovao kako je reagovao, kada se smirio prišao je i pružio ruku svima iz barselone. ovo će se možda u nekom uvrnutom univerzumu protumačiti kao branjenje luke dončića, ali je u stvaru samo jebena činjenica vidljiva golim okom

ono je moglo da bude nenamerno jedino ako je oriola slep. verovatno mu nije bila namera da toliko odvali, ali nije bas ni da se potrudio da ga zaobidje. 

Link to comment
2 minutes ago, Joe D said:

ali mi je prizivanje da neko nekome prospe zube ispod svakog nivoa, i cak ako neko ima takve misli stvarno ne bi trebalo da ih deli ovde. pogano je i licno mislim da bi trebalo biti kaznjivo pravilima foruma. 

 

A ti me onda reportuj. Samo mi nemoj drzati lekcije iz lepog ponasanja zato sto ili nisi u stanju da shvatis da sam prizivao prosipanje zuba jer je Doncic prvi krenuo da se fizicki obracunava zbog ocigledno nenamernog udaranja, ili se divis njegovom liku i delu, pa te pogadja kada neko ne deli to divljenje. 

Link to comment

@Joe D

ok, sve jasno. slazem se.

nisam to ni zeleo da komentarisem nego da se osvrnem na tvdrnju kako se preteruje sa nesimpatijama prema Luki posto decko niti igra prljavo niti flopuje. ali sada shvatam da si pod tim preterivanjem mislio na izrazivanje zalosti sto mu neko nije izbio zube :D

Edited by Heaviside
Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

ono je moglo da bude nenamerno jedino ako je oriola slep. verovatno mu nije bila namera da toliko odvali, ali nije bas ni da se potrudio da ga zaobidje. 

 

meni se cini da je bilo nenamerno, samo onako totalna nepaznja i ludilo, ali mislim, ma ubedjen sam da nije bilo namerno

Link to comment
14 minutes ago, theanswer said:

 

meni se cini da je bilo nenamerno, samo onako totalna nepaznja i ludilo, ali mislim, ma ubedjen sam da nije bilo namerno

da ti u punoj brzini nesvesno natrcis na nekog da li bi ti prvi refleks bio da se okrenes ili da nastavis da trcis dalje? osim ako ja nisam dobro video situaciju, ali oriola je ramenom oborio na zemlju coveka i nije ni usporio.

Link to comment

ima logike, ne znam dal je usporio al da ga je pokupio jeste, samo se iz jednog ugla moglo videti kako ga je puko

 

in other news, bamberg se rastao sa trinkijerijem iliti trinkijeri je sad slobodan

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...