Jump to content
IGNORED

TV Prva


renne

Recommended Posts

jebote, pa ja znam ovog lika što je uzo 25 tisuća. vidim da mu orgijaju sa čestitkama na fb i spominju kalinića, a onda sam i guglao da se uverim da je to on
ej ja sam malopre prošo pored tva. bi mi poznat lik. mislim sa nekog fudbalskog termina. za fuciku je izvesnoj meri izazvan.jel ima neki insajder iz tih produkcija? kolke su šanse da nije dobio 200 evra da odglumi celu stvar? meni to puno para za takvu zajebanciju.
Link to comment

verovatno ne, jer je kasica prasica bila u rukama nemaca. Ne verujem da bi im se isplatilo da zbog par stotinahiljada evra rizikuju da im pukne projekat od milion i kusur

Link to comment
verovatno ne, jer je kasica prasica bila u rukama nemaca. Ne verujem da bi im se isplatilo da zbog par stotinahiljada evra rizikuju da im pukne projekat od milion i kusur
Cenim da se sledeca radi sa Jarinja...

Sindja u prvim redovima, Sale kao podrska

Link to comment
  • 2 weeks later...

Mislim da kreće ove nedelje.

Šta misli Srbija, saznaćemo u novoj informativnoj emisiji. Svake nedelje, priznati novinar, glavni i odgovorni urednik dnevnog lista “Politika” Dragan Bujošević će sa gostima, urednicima najprestižnih medija, razmatrati događaje koji su obeležili nedelju za nama. Društveno – političke teme, aktuelnosti iz zemlje i sveta, naći će se pod lupom vrsnih analitičara koji će kroz polemiku iščitavati i ono što je “između redova”. STAV-SRBIJEBEZ.jpg
Link to comment
Šta misli Srbija, saznaćemo u novoj informativnoj emisiji. Svake nedelje, priznati novinar, glavni i odgovorni urednik dnevnog lista “Politika” Dragan Bujošević će sa gostima, urednicima najprestižnih medija, razmatrati događaje koji su obeležili nedelju za nama. Društveno – političke teme, aktuelnosti iz zemlje i sveta, naći će se pod lupom vrsnih analitičara koji će kroz polemiku iščitavati i ono što je “između redova”. BCPVG.jpg
To je lepota TVPrva.Blam te u kafani da kazes da imas emisju kod MZeljka, ali ovi su OK.Idemo Bujke "biram da recikliram"...
Link to comment

zar je on imao emisiju kod ŽMa?na Prvoj ce bar dobro da izgleda pa ce moci nasamo rediguje pijacne barometre sa mladim pripravnicama beogradske rubrike, a i finansijski momenat nije za zanemarivanje

Link to comment
zar je on imao emisiju kod ŽMa?
Pa nije , ali mu je ovo do jaja zato...
na Prvoj ce bar dobro da izgleda pa ce moci nasamo rediguje pijacne barometre sa mladim pripravnicama beogradske rubrike, a i finansijski momenat nije za zanemarivanje
Pa to ti kazem ;)

Samo da mu se ceda ne pojavi u lister odelu, pa da strumbanfirer brado poludi ;)

Link to comment

Gledao sam 15 minuta njegovog programa juce-prekjuce i sokiro sam se koliko je to negledljivo vizuelno / tematski / ontoloski agresivna televizija. Neverovatna sinergija agresivnosti, I felt like my brain was being probed :oFala ti Boze sto neam TV.Pu pu pu jebem ti kako zlo !

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...