Jump to content
IGNORED

Dresovi


Recommended Posts

nista posebno, jednostavan, ok dres, ali zato na sta ono nase cudo lici. :isuse:
Kljucna stvar. Dres je odlicno uradjen. Iako Partizanu kud i kamo vise prilice uze pruge ovaj dres je stvarno bez greske. Utroba mi se prevrce kad vidim onu Legeu :puke:
Link to comment

nisam očekivao ne znam ni ja šta od legee ali ono rezervno đubre je nešto što je samo neki neprijatelj kluba mogao da smisli ili odabere.sramno zaista. sramno da je neko to potpisao i odabrao u ime kluba obzirom da firma među svojim prosečnim dizajnovima ima daleko bolje garniture. najsramnije je što će da traže pare za ono u klupskim radnjama.

Edited by McCabe
Link to comment

Nije li Partizanov potpuno isti kao Zvezdin iz doba Adidasa? Nije da to znaci da je losh or anything... U svakom slucaju, solidno izgleda. Doduse, posle onih Djogani modela Kappe od prije par godina, sve izgleda dobro.

Link to comment
Nije li Partizanov potpuno isti kao Zvezdin iz doba Adidasa? Nije da to znaci da je losh or anything...
Gde ne znaci? Izgledaju kao pidzama i to istegljena. Jos uvek, bolji im je od onog sa epilepticnim cik cak prugama
Link to comment
die bestenajbolji od adidasovih kreacijarazmisljam o kupnji
Jeste lep, al ako je kvalitet isti ko prošlogodišnji onda ne bacaj pare. Baš ga gledah sad kad sam bio u Bgd u Adidasovoj radnji, ko slinava najlon kesa, ogavno.
Link to comment
Gde ne znaci? Izgledaju kao pidzama i to istegljena. Jos uvek, bolji im je od onog sa epilepticnim cik cak prugama
Epilepticne cik-cak pruge su bile hit te godine. I dok su Partizanov i Juventusov bile zaista otpad (od onih za koje mogu da se setim da su ih nosili), meni je Interov dres iz te godine jedan od najboljih. Steta sto mrzim Inter <_< mislim steta, jer mi se taj dres svidja. A za razliku od Juveoog, gde je napravljeno jer se dizajneru verovatno zasvidelo kako to izgleda, kod Intera taj reptiloliki izgled i ima smila.inter.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...