June 6, 201214 yr Author Nije se Adidas bas potrudio, svetla strafta je bzv i kao detalj i po boji, a ostatak kopija Realovog dresa <_< Edited June 6, 201214 yr by ducca
June 6, 201214 yr Meni Peru. Kubillas, Chumpitaz... Nego šta velite što su otrovni ovi dresovi za euro? Olovo, nikl, kalij... samo govna nisu stavljali, a i to je pitanje.
June 8, 201214 yr Osamsto dindži za osveživanje kolekcije.I opasno sam se bacio na šoping nekog PSG-ovog.
June 11, 201214 yr I opasno sam se bacio na šoping nekog PSG-ovog. Da ne bude da pričam u prazno :P A moraću i plavi da nabacim.http://www.ebay.de/itm/Trikot-Fussball-PSG-Paris-Saint-Germain-Nike-Gr-XL-/300718755033?pt=DE_Sport_Fu%C3%9Fball_Fu%C3%9Fball_Fanshop&hash=item46043c0cd9#ht_500wt_1413 Edited June 11, 201214 yr by Glas RazumaN
June 11, 201214 yr 4 posta iznad?meni ni tu ništa ne smeta sem razbacanih papuča.i eventualno ružne reklame, s čim ambrou nema veze.
Create an account or sign in to comment