August 2, 20205 yr Modervel postao Samp? Inace YU iz ITA 90 je sjajan, beli jos bolji, ali brate izrez do sisa.
August 2, 20205 yr Meni najlepsi YU iz 1982, sa jako tankim belim prugama. A ta rezervna bela varijanta mi je mozda najlepsa all-white oprema svih vremena.
August 4, 20205 yr On 2.8.2020. at 3:55, Kampokei said: Meni najlepsi YU iz 1982, sa jako tankim belim prugama. A ta rezervna bela varijanta mi je mozda najlepsa all-white oprema svih vremena. +1 Ovaj iz '90 je drugi najruzniji iz perioda koga ja pamtim ('78-'91), najruzniji je onaj iz Francuske '84.
August 4, 20205 yr s tim što su u Francuskoj 84 dve utakmice igrali sa dijagonalnim tankim prugama, a treću iz nekog razloga u belom dresu iz 1982 http://www.reprezentacija.rs/443-francuska-jugoslavija-3-2/
August 4, 20205 yr nike bre. nije ovo jos zvanicno ali me ne bi cudilo da ovo bude 3. dres. mora se napraviti dres sa americkim bojama
Create an account or sign in to comment