Jump to content
IGNORED

Dresovi


Recommended Posts

Classic football shirts, mislim. 

 

 

Koji ti je omiljeni dres Fiorentine?

 

 

Hmm, ovaj iz zadnje 2 sezone mi je odlican, od starijih... Ovako, po sjecanju, onaj iz tamo '97, Reebok cini mi se. I jedan od godinu - dvije kasnije, Fila, kad je Edmundo igrao. 
 
Doduse, taj mi se manje svidja sad, al sam ga obozavao onomad.
Link to comment

Iscimaš pobednika i pitaš za koliko bi prodao. Inače, u srpskim 2nd hend šopovima koji nisu upućeni još uvek možeš naći dres za 100-200 din.

 

Ima ali su uglavnom Ajntraht Braunšvajg i Anadolia Šport Ferajn iz Darmštata. Jednom sam, doduše, našao pakistanski kriket dres ali mi je bio mali. Prokleti sitni Pakiji.  :mad:

 

Ko prodaje dres na limundu od 200€ za 20?! Zar to nisu replike?

 

Ima svega da se nađe. Prodaje onaj ko ne zna šta ima.

 

Kapiram da je ono raritet, ili sta vec, ali brate koliko je ono ruzan dres. Na nivou ovog horora sto Nike pravi sad.

 

Originalne boje Junajteda, kada je osnovan kao Newton Heath.

 

Nije baš tako, ima na eBayu za 30ak $, gore dole.

 

Šta je cfs? :)

 

Sent from my Nexus 6P

 

Nisam gledao ebay. CFS je Classic Football Shirts, najbolji sajt za kupovinu i prodaju starih dresova. Tamo je prosečna cena 120 funti i čudno mi je da postoji tolika razlika.

Link to comment

Kad god sam gledao na eBayu, ti stariji su mogli da se uzmu za te neke pare... Sad, ne isključujem mogućnost da ima neke razlike između tog od 120£ i ovog od 30ak €, mada ne znam koja osim ako je u pitanju player dres a ne navijački.

 

P. S. Stigao mi Laziov. Maaaalko izlizana slova na reklami ali malko i 2, 3 končića izvučena pozadi, ali sve u svemu dreščina. Mnogo moćan kad se uzme u ruku (kao i svaki original).

 

Sent from my Nexus 6P

Link to comment

Moj šogor uzeo u lokalnom 2nd hend šopu Liverpulov beli Owen, Arsenalov crveni O2 za 100 din (bila akcija popust 50 posto  :lala: ), Boston hard rok kafe, sve oriđiđi, ja dres San Marina za 200, to je bilo ovog leta.

Link to comment

Koji ti je omiljeni dres Fiorentine?

 

Jes da nisi pitao mene, al nema veze :D

 

Meni je ovaj najbolji od Fiorentine, da mi je neko kao klincu dao ovo sad bih bio Sefov sidekick. Sa kratkim rukavima i bez Batistute unutri gubi dosta na mojou.

 

tumblr_inline_nbp480K9y11r5mz16.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...