Jump to content
IGNORED

Dresovi


Recommended Posts

http://www.tarzanija.com/analiza-dresova-pred-euro-2016/

 

odlicni su mi: Belgija Home, Svajcarska oba dresa, Ceska oba dresa  i Slovacka oba dresa. Kod ova dva poslednja mi se svidja sto su jednostavni, bez previse sarenila.  I Island i Hrvatti imaju simpaticne dresove.

 

Za razliku od autora ovog teksta ja ne volim poprecne sare, pa stoga su mi najgori Svedska SIrska, Vels Away i Nemacka Away.

 

Republika Irska ima brutalnu kombinaciju dres-sorts-stucne, ova narandzasta boja na kragni i na stucnama razbija. I onda neki idiot resi da stavi onaj font :isuse:

Da nije tog fonta ovo bi mi bila jedna od najboljih kombinacija koje sam video.

irska.jpg

 

Apropo Engleza da kazem da je najbolji dres u ovom veku ovaj:

 

_48060599_gerrard_goal640.jpg

Link to comment

Svajcarski i islandski dresovi prelepi, spanski rezervni takodje. Ceski odvratan. Nije losa ni Belgija.

 

I da jebem majku onome ko je pisao ovo govno od teksta sa ciganima i ciganoidima.

Link to comment

Belgijski away najbolji, omaž biciklističkim majicama a biciklizam je ipak sport broj 1 u Belgiji.

 

2013-12-20-santini-wool-belgian-national

 

Austrija super mada bih voleo da je grb veći. Island bio bolji sa poprečnom prugom. Albanija dobar. Dobar je i velški crveni, pravi retro. Ostali uglavnom ružni.

 

Btw, na iskom dresu je reklama, Three (telekom, internet)

 

screen-shot-2014-03-27-at-18-07-25.png?w

Edited by Dr Arslanagić
Link to comment

ruski je ubedljivo najruzniji, isti pattern kao novi chelsea dres. wells away je chelsea away.

 

That's what you get with ADIDAS! Koja sprdnja od otaljavanja posla, bole ih kurac.

Link to comment

Iako je samo za trening-svejedno je odvratno.

 

Ne mogu da se setim kada je tacno doslo do istorijske prekretnice da klubove boli patka za svoje boje?! Odvratan trend

 

YTt9fCR.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...