Jump to content
IGNORED

Dresovi


Recommended Posts

adidas je za nike mamara. dobro™, možda provale fazon za koju godinu

:(

 

-1000

 

Nike makar ponekad ume da ubode. Recimo Interov dres za proslu sezonu je bio perfektan.

 

Partizanov, on the other hand, je... ne nalazim reci.

Link to comment

Ne mogu da verujem da iko moze da misli to sto si ti upravo napisao.

Eto, to su ta neka mala životna iznenađenja...

 

levi: Fiorentinina nije kretenska, lepo je uklopljena i neupadljiva. Kada sam rekao kretenska, mislio sam na ovaj tip kragne, meni je ovo van pameti, dizajn zaostao u vremenu i prostoru:

 

ac-milan-shirt-2009-2010.jpg

 

 

 

Edited by Mil@n
Link to comment

Za to vreme fiorentinin sa prošle strane koji ste aklamacijom izabrali za savršen, ima kretensku kragnicu. Kako sad to

 

Kakve veze imaju kragne, sta je tu ruzno? S druge strane, prvi milanov dres koji iz daljine izgleda potpuno crno. Jebene boje ne umeju da posloze. Da ne pominjemo izlive njihove "kreativnosti" poput onoga pri dnu Milanove majice.

Link to comment

adidas se usrao sa ovim tehno zajebancijama, vizualizacijama, ekvilajzerima i šta već...

 

onaj čelsijev dres

 

adidas_chelsea_third_kit_14_15_001.jpg

 

i novi milan su mi kao da gledam aiwu iz godine bombardovanja

 

mini-linija-aiwa-ekstra_slika_O_33441161

Link to comment

Eto, to su ta neka mala životna iznenađenja...

 

Ja jesam sokiran, najozbiljnije. :D

 

@gylfi

 

Upravo. To je to.

Edited by IndridCold
Link to comment

Verovatno koliko i ja izjavom "da nike ponekad ubode, a adidas nikad", opušteno. :)

 

 

Evo recimo Nike je ovo ubo bez greske. 1 savrsenstvo:

 

in15001.jpg

 

S druge strane Milan vec godinama nosi neopisive nakaznosti.

Edited by IndridCold
Link to comment

Ako neke dresove nike pravi savršeno, to su PSG-ovi, to su ponajlepši dresovi ikad napravljeni. Interovi mi se nikad nisu dojmili, mada se sećam da je bilo par dobrih varijanti i to belih, ovi crno plavi su nekako svi na isti kalup, nezanimljivi.

 

Što se adidasa tiče, meni je to omiljeni brend pa možda negde pređem granicu objektivnosti, ali imaju jednostavne dresove i uglavnom dobro uklapaju boje, bez previše detalja i koječega, nekako su mi kompaktni i stvarno retko IMHO promašuju. Npr, ovaj mi pada na pamet jer ga ima ortak, uživo je 100x lepši. 

 

 

adidas-Chelsea-FC-Away-Kit-2013-14-500x5

Edited by Mil@n
Link to comment

Kakve veze imaju kragne, sta je tu ruzno?

 

Ne znam, meni je cela ova tema misterija

 

s kojom odlućnošću se donose sudovi o izgledu majice. Ja nikako da naučim da li je pravilno da ima kragnu ili ne

Link to comment

PSG je jos jedan odlican NIKE-ov dres, tacno.

 

Meni se to sto si postavio uopste ne dopada. Obicna adidas uniforma koja se moze videti kod jos 260 klubova. Jedino sto tu ima od Celsija je - njihov logo.

 

Ali tacno, hiljadu puta je bolje kad ne koriste svoju "kreativnost". Ako ne znas, keep it simple by all means. Verovatno jedini nacin da se izbegne katastrofa poput Milanove opreme.

Link to comment

Inace i Tot'nam prelazi na Nike, mislim od 2017. Steta, UA im je radio vrhunski posao.

 

reci mi da se salis... belo, crno, zlatno, crveno... a ni grozota koju su nosili prosle sezone nije nista bila bolja.

 

Spurs-16-17-kit%2B%25282%2529.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...