Jump to content
IGNORED

Dresovi


Recommended Posts

Nemam nista da postujem, nego samo da podelim utisak. Od pre par meseci na fejsu pratim stranicu Istorija ex yu fudbala. E pa onaj nas reprezentativni dres, plavi adidas, sa izrazito tankim belim prugama je skoro pa savrsen.

 

Jeste. Ja jurim da ga kupim, pojavio se bio na kupindu za 200 evra, doduše sa YUGO belom reklamom.

Link to comment

Koliko je bukvalno sve zilion puta bolje od Adidasa i Nikea. Ekstra dres Fiorentine.

 +milijardu.

 

partizan će sledeće sezone izgleda da fura ovaj nikeov užas, ostaše sanak pusti umbro i new balance koji su se pominjali

 

29ymkp1.jpg

Link to comment

Adidas je za sve mamara. Ovde ga se nešto hejtovalo jedno vreme opasno, a ljudi kidaju. 

 

Fiorentinin beli bonbonica. U grad da ga nosiš™.

Link to comment

Fiorentini bih kupio i nosio kao obicnu majicu.

 

Kad videh ovaj novi Ekvador setih se Perua i te dijagonalne sare, bio na kupindu/limundu/kupujem/prodajem pre par godina i ja magarac ga ne kupih. Onaj adidas, matori, kao sto Jamir nosi u 7 sunny days in june.

Link to comment

Le Coq zakljucao topic realno. Jedan od najlepsih u ovih 132 strane (obe kombinacije). 

 

 

Inace i Tot'nam prelazi na Nike, mislim od 2017. Steta, UA im je radio vrhunski posao.

Link to comment

Adidas je za sve mamara. Ovde ga se nešto hejtovalo jedno vreme opasno, a ljudi kidaju. 

 

 

Ljudi kidaju, lol. 

 

Milan, nova sezona. Napred - jebeni uzas. :puke:

 

milan-16-17-home-kit%2B%25282%2529.jpg

 

milan-16-17-home-kit%2B%25283%2529.jpg

 

 

Pozadi skroz crno bez pruga. :frust:

 

Ljudi prave jednoobrazne sezonske uniforme, a ne dresove. Kreativnost nula, boje ne umeju da sloze, a ukus nepostojeci.

Edited by IndridCold
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...