Jump to content
IGNORED

Street Fashion


Hippie

Recommended Posts

de si vido spagerice, ovi svi banisha nose kozu a to pored toga sto je neudobno do bola na golu nogu zna da dismr kad se oznoji da se useres
prosle godine sam naleteo na njih u nekoj prodavnici u nsu. nesto losije su uradili djon pa sam prvih par dana dok sam setao po gradu morao kupovati super-lepilo u trafikama i sredjivati to
povraca mi se od tog njujorkera, al provericu tvoj tip. fala :)
trazio po gradu v-vratove i tamo ih nasao dobre i jeftine pa vido i ovo Edited by Hustler
Link to comment
  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Hippie

    21

  • 3opge

    5

  • ToniAdams

    5

  • nisam ja

    5

de si vido spagerice, ovi svi banisha nose kozu a to pored toga sto je neudobno do bola na golu nogu zna da dismr kad se oznoji da se useres
kod mene ih ima u prodavnici prehrambenih proizvoda iz Španije. stavili su ih u izlog između šunki i ostalih đakonija.
Link to comment

Danas sam na poslu video devojku u salvarama, a ona je kao Nastasja Kinski kad je imala 19, pljunuta. 'Leba mi, ne preterujem. Samo malo krupnija u grudima. :isuse: Doslo mi da kazem, djete, jelsti (bona) svjesna kolkos' ljepa? A, da, bila je u sarenim zelenim salvarama. I belim ravnim papucama (i sa ravnom petom, ima noge up to forever... and back).

Link to comment

toliko nesto ruzno moze da se podnese samo na tako lepim ljudima. salvare i dalje ostaju neopisivo ruzne, ali celokupan utisak nije za bacanje pegle, vec se vise doima kao neobican stil doticne osobe, a u slucaju da je mlada, stajling se moze pripisati i mladost-ludost efektu. to su oni podjednako lepi i da stave dzak na sebe, a salvare nimalo daleko nisu. dakle, moze joj se.

Link to comment
toliko nesto ruzno moze da se podnese samo na tako lepim ljudima.
Upravo, da je i dzak od vestackog djubriva odenula, i dalje bi bila prizor za oci. (Isto tako, slicnu krejzi odecu nose i one koje to nikako, nikako, ne bi trebale da rade...) A definitivno ima i mlados' ludos' efekat. Primetio sam (izvinjavam se zbog opsesije, ali posao mi je dozlaboga glup, a pritom sam, muceni ja, saturisan u visokoj koncentraciji zenske lepote u rasponu 18-22 leta)... dakle, primetio sam da je ovde kod mladog zenskinja vrlo u modi satro apa drapa fazon: *kao* svejedno im je, nose neke totalno istegnute donje delove trenerki (kakve bi, mimo mode, cak i nas muske bilo sramota da nosimo i kod kuce); ali, strateski smaknute da se vidi karlica (©Amadeus Rambo), a ne samo to, vec i (najverovatnije fejk) ten, tj. solarizovana/osuncana koza (mada mislim da je skoro sigurno fejk - vuce na narandzasto). I, naravno, u teretani zategnuta tela, parizhilton frizurice brizljivo namontirane da odaju utisak da su netom ustale iz kreveta, itd, sto sve znaci da je apa drapa fazon sve, samo nije apa drapa.
Link to comment
Upravo, da je i dzak od vestackog djubriva odenula, i dalje bi bila prizor za oci. (Isto tako, slicnu krejzi odecu nose i one koje to nikako, nikako, ne bi trebale da rade...) A definitivno ima i mlados' ludos' efekat. Primetio sam (izvinjavam se zbog opsesije, ali posao mi je dozlaboga glup, a pritom sam, muceni ja, saturisan u visokoj koncentraciji zenske lepote u rasponu 18-22 leta)... dakle, primetio sam da je ovde kod mladog zenskinja vrlo u modi satro apa drapa fazon: *kao* svejedno im je, nose neke totalno istegnute donje delove trenerki (kakve bi, mimo mode, cak i nas muske bilo sramota da nosimo i kod kuce); ali, strateski smaknute da se vidi karlica (©Amadeus Rambo), a ne samo to, vec i (najverovatnije fejk) ten, tj. solarizovana/osuncana koza (mada mislim da je skoro sigurno fejk - vuce na narandzasto). I, naravno, u teretani zategnuta tela, parizhilton frizurice brizljivo namontirane da odaju utisak da su netom ustale iz kreveta, itd, sto sve znaci da je apa drapa fazon sve, samo nije apa drapa.
aha, to je effortless chic. recimo, kate moss. suprotnost je trying- too- hard napucanost, recimo victoria beckham. prvo je stajlish, drugo je seljacizam (i pored mozda lepih pojedinacnih delova garderobe, a skupih svakako).mada mi fejk ten i rastegnute trenerke ne idu pod effortless chic, ali to se moze objasniti time kako ga mladost-ludost dozivljava :D
Link to comment
  • 3 weeks later...
a sto bi to radijo svojim stopalima? paz kako se neki muskarci snalazu po tom pitanju; http://mensstyleblog.blogspot.com/2009/10/reader-question-invisible-socks.htmlako ih nema za kupiti, ima ih za napraviti :wub:
ja kad bih te naprstke navuko ne bi smeo da se izujem nigde osim kuci, sam, iza zakljucanih vrata. ne mogu da zamislim da me i jedno zensko pozelelo da me vidi s tim na nogama. kao one pletene papuce-carape sto nose babe da im ne bude ladno. meni je gadno i kad ribe noste te takve na patike, baletanke i slicno. primetio sam na ulici i okolo da to uvek negde viri i izgleda jadno.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...