Jump to content
IGNORED

Men's fashion


Leia

Recommended Posts

Ok, to su veličine ipak, znači nisu cm. Moj struk je oko 84cm što znači veličina 34. Problem je što su na sajtu koji gledam napisali 34 cm, i još mi to rekli kad sam ih pitao.

Link to comment

dajte preporuke za neke jake trenerke (donji deo) a da nije stone island [crne]

 

gore obično kupujem lacoste, burberry, fred perry itd.

 

i kombinuješ ih sa onim globe skejterskim tenkovskim bakandžama koje si onomad kačio?

 

ajde bre ne loži više narod... 

Link to comment
  • 2 months later...

Treba mi fashion advice. Sestra se udaje za par nedelja. Na svadbi cu imati crno odelo, belu kosulju sa nekim jedva vidljivim dezenom i neku tanku kravatu (mrzim kravate, ali ova dobra, visebojna, pruge). E sad, jel ima smisla obuci i prsluk, pa da to onda bude trodelno odelo? To mi je dobra fora, elegantno je jebi ga, ali da li je to previse crne boje za svadbu?

Link to comment

Kravata i ev. maramica mogu da budu npr.crvene da te otvore malo da ne bude ko na sarani. Prsluk je old classic a bice dobro kad skines sako posle aperitiva, bices moderan a krsta nece zebsti.

 

slučajno poslato sa TT

Link to comment

može i leptir mašna, al bi onda trebala košulja sa "onom" kragnom

 

a kravata, ako se odlučiš za nju, je najmanji izdatak. otvori se za novu. razbija eleganciju, jedan detalj koji kvari sliku

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...