Jump to content
IGNORED

Svet


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

In fact, the picture that concerned the principal - showing Payne holding a glass of wine and a mug of beer - was on her Facebook page. There was also a reference to a local trivia contest with a profanity in its title. ...Payne was told a parent of one of her students called to complain. And then, Payne says, she was given a choice: resign or be suspended."He told me that I needed to make a decision before I left, or he was going to go ahead and suspend me," she said. ...In court documents, they say teachers were warned about "unacceptable online activities" by the district. Payne's page, they say, "promoted alcohol use" and "contained profanity."
Facebook Photos Lead to a Teacher Losing Her Jobспорна сликаimage7323198g.jpg
Link to comment
Evo dokaza da čak i TV prilozi ponekad mogu da oraspolože čoveka :)Dakle, banda na skuterima u po bela dana pljačka juvelirnicu tj. pokušava macolama da razbije neprobojno staklo. I od svih stvari koje su mogle da se dese, dogodi se superbakica koja kao u crtanom filmu dotrčava sa druge strane ulice i sa torbom se zaleće među njih i tera ih u beg, pri čemu jedan pada sa skutera :lol: i tu se najzad i drugi prolaznici odmrzavaju i, vođeni svetlim primerom superbakice, priskaču u pomoć da izvrše građansko hapšenje.Obavezno pustite video.:Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail:
:pera:super-baka.
Link to comment

za manje od 24H belgija ce postati svetski rekorder po parametru nepostojanja vlade.svako normalan bi pomislio da se rekord iraka nikada nece srusiti, ali se ovi istrenirase i sto je najcrnje, dogovor o bilo kakvoj vladi u belgiji nije na vidiku.

Edited by Bane5
Link to comment
BREAKING NEWS:Italian judge orders immediate trial for PM Silvio Berlusconi on charges of paying for sex with a 17-year-old girl
Pravda za Silvija! Ona izgleda kao da ima najmanje 17 i po.
Link to comment

Džozef Naj preispituje tezu o padu američke moći: linkTekst nije ništa posebno, može da se buši od samog početka, ali mi se čini da lepo pokazuje kako razmišlja američki akademski mejnstrim. Ultimativno, Naj apeluje da se ne podleže tezi o padu američke moći jer ona može predstavljati self-fulfilling prophecies. Jaki smo, mnogo smo jaki, ne curi nam moć, to se samo tako čini...

Link to comment

Mozda je od ranije bio mrtav, a tek su sad otkrili. Tako je nekad u vreme Osmanlija bio sminkan 1 mrtvi sultan da bude pokazan narodu kao da je ziv, posto se niko nije usudjivao da obelodani da je umro. Mislim da su to i sa Tiletom trebali da urade.

Link to comment
Džozef Naj preispituje tezu o padu američke moći:
Kako god, na diskaveriju npr. sve cesce nalecem na patriotski motivisane emisije koje se bave odnosno doticu americke trupe koje se bore protiv zlih domorodaca shirom planete. Kada gledam te emisije i reakcije aktera u istim prosto se zapitam da nije neko ameriku okupirao pa odatle imaju sav taj rispekt prema braniocima. Evo sad bila neka emisija o gusenicama za borna vozila koje ce da unaprede americku armiju gde jedna od konstruktora gusenica (zena) rece vidno ganuta da je "njen najbolji prijatelj tenkista i da se nada da ce ovakav izum da mu spase zivot".Prvo sto mi se pojavilo iza treceg oka je scena gde tenk probija cevkom neku kucu u afganistanu i usmrcuje npr. troje preplasene dece, zauvek ih oslobadjajuci straha. Ovoj gospodji se ocigledno takve slike ne motaju po glavi.Ne bih ja tu video problem da se radi o nekom dokumentarcu, ali ovo je komercijalna emisija takoreci za belosvetski narod. Prosto, zaglupljujuce u svakom smislu. Edited by CowBoy
Link to comment
×
×
  • Create New...