Jump to content
IGNORED

Svet


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Разумем шта хоћеш да кажеш.Ниси више у стању да читаш довољно пажљиво то је повезано са концетрацијом, интелигенцијом па ти лакше иде са видео снимцима.Ја ти нећу ту сметати, ја те разумем као много пута до тада.Узгред буди речено ја нисам комунистички настројен. Ако си ово способан за читање а повезано је са видео клипом.Али у филму посотји много бољи део тј. цитат,

Ja Rusiju sanjam svake noći. Ja znam šta je Rusija, budalo jedna!
Само за то треба концетрација и интелигенција чак и при гледању филмова.Али пошто си неспособан за разумевање даље писање нема смисла.
Link to comment

Vraćam se sa proverenim informacijama, u pitanju je namerni javašluk. Mapa. Centralna aviaciono-tehnička baza RV i PVO Vojnomorskogaflota Rusije u Sčurovu.

Чем же занимается Центральная авиационно-техническая база ВВС и ПВО ВМФ России в Щурове, где нет ни авиации, ни морских просторов – спросите вы. Скажу, что самыми главными задачами, которые стоят перед служащими войсковой части, являются приёмка, хранение и обработка авиационного, гидрографического и штурманского имущества, поступающего от промышленных предприятий, авиационно-технических частей, военно-учебных заведений и ремонтных предприятий Военно-морского флота. На протяжении 60 лет на обеспечении ЦАТБ стоят Северный флот, Тихоокеанский флот, Балтийский флот, Черноморский флот, Каспийская флотилия, Санкт-Петербургская военно-морская база, части Военно-воздушных сил ВМФ РФ. Сегодня на ЦАТБ хранится более 65 тысяч тонн и находится в стадии обработки около 2 тысяч тонн вагонов авиационно-технического имущества. Вот такой тяжёлый груз несут на своих плечах многочисленные офицеры, прапорщики, сержанты, матросы войсковой части 13180.

e76ee5412c9b987491aee3d19e3fd023.jpg20749cf56052ce4243c6956f948c23a4.jpgc02e4d1dbefc69ac3f11ffcb52f6b079.jpgSpindoktori na delu, neki tvrde da je preče spašavati ljude nego masu rđavog metala, drugi kažu da je to spin i da je ta baza skladištenja starih i novih delova za avione ratne mornarice. U svakom slučaju baza je bila puna šume. Ajd manje više jebeš bazu, no stoji da su bili nepripremljeni i da je kriminalno. 50 ljudi je poginulo, mnogi su ostali bez svega... A u SSSRu su 50 godina pazili na taj treset i punili vodom jezerca i plaćali tehniku, šumare i sve na lokalnom nivou. Sada se je taj EMERCOM i МЧС centralizovani sistem nije nigde video.

Link to comment
Разумем шта хоћеш да кажеш.Ниси више у стању да читаш довољно пажљиво то је повезано са концетрацијом, интелигенцијом па ти лакше иде са видео снимцима.Ја ти нећу ту сметати, ја те разумем као много пута до тада.Узгред буди речено ја нисам комунистички настројен. Ако си ово способан за читање а повезано је са видео клипом.Али у филму посотји много бољи део тј. цитат,Само за то треба концетрација и интелигенција чак и при гледању филмова.Али пошто си неспособан за разумевање даље писање нема смисла.
nemoj da se nerviras, nisam ni rekao da si komunista. rekao sam da si strani placenik i domaci izdajnik. :)
Link to comment
@nomer sjem ako neko kritikuje rusiju ne mora da znaci da je mrzi. ja imam najlepse uspomene vezane za rusiiju, moja zena je ruskinja, diploma ruskog univerziteta, platu dobijam iz rusije (ok sa offshora, ali to nije bitno, poslodavac je rus) itd. iskreno volim rusku kulturu i ljude, ali, da su raspad od drzave, u kojoj malo sta funkcionise, to je cicnjenica. razvalili su se i bacili u paniku 3 dana od pocetka ekonomske krize, korupcija je dovedena do savrsenstva, da sad ne tupim o ostalim problemima. i sami rusi oma staju u gard i smatraju te za nepriojateljem, ako kritikujes matusku. cak kada prijatelje ponekada cacnem sa "krntijama od aviona 60ih" ili "navedi mi drug brend osim stolichne vodke" reakcija je suvise emotivna i subjektivna. fenomen
+1
Link to comment
nemoj da se nerviras, nisam ni rekao da si komunista. rekao sam da si strani placenik i domaci izdajnik. :)
Па теби ни видео снимак не помаже.Што се тиче правдања Русије. Ја сам написао да скоро исто оно што и banecare1.Само се са њиме не слажем у једном, ситуација се поправља.Али када видиш неког попут vasudeva418 који пљуцка а не види нафтне мрље, највећу пљачку после Другог светског рата у свету и урагане у држави урагана који уништи читав град а то све није у Русији него у САД са све зачињеном причом о наци-скинсима а чија је основна организација у САД где је у порасту број расистчких организација за разлику од Русије где 2009. дошло до знатног пада насиља према странцима е онда ту нешто није у реду. А да не помиљем Калифорнију и редовне пожаре који су прошле године направили хаос иако се тамо припремају стално за то јер је очекивано.Али он вероватно не чита у књигама такве ствари о САД а не Русији.Најлепше је када почне прича о Русији и нафти. Ја знам да би BBC волео да је Русија претворена у Нигерију. Уосталом Хилари Клинтон је рекла да је неправедно што само Русија има право на Сибир.
Link to comment
Па теби ни видео снимак не помаже.Што се тиче правдања Русије. Ја сам написао да скоро исто оно што и banecare1.Само се са њиме не слажем у једном, ситуација се поправља.Али када видиш неког попут vasudeva418 који пљуцка а не види нафтне мрље, највећу пљачку после Другог светског рата у свету и урагане у држави урагана који уништи читав град а то све није у Русији него у САД са све зачињеном причом о наци-скинсима а чија је основна организација у САД где је у порасту број расистчких организација за разлику од Русије где 2009. дошло до знатног пада насиља према странцима е онда ту нешто није у реду. А да не помиљем Калифорнију и редовне пожаре који су прошле године направили хаос иако се тамо припремају стално за то јер је очекивано.Али он вероватно не чита у књигама такве ствари о САД а не Русији.Најлепше је када почне прича о Русији и нафти. Ја знам да би BBC волео да је Русија претворена у Нигерију. Уосталом Хилари Клинтон је рекла да је неправедно што само Русија има право на Сибир.
+1 до неба
Link to comment

Naomi Kempbel danas pred međunarodnim sudom za ratne zločine svedoči o dijamantima koje je dobila od warlorda Čarsla Tejlora u južnoafričkom hotelu u vreme krvavog rata u Liberiji. Možda bih joj poverovao da te dijamante nije dobila u zamenu za naročito nastrane seksualne usluge da nije svedočila da je čim je dobila te dijamante iste odmah dala u humanitarne svrhe Nelsonu Mendeli... :lol:

Link to comment
А да не помиљем Калифорнију и редовне пожаре који су прошле године направили хаос иако се тамо припремају стално за то јер је очекивано.
Е, да, у тој Калифорнији се десило да је гашење једног пожара спречила нека еколошка група, тврдећи да би бацање оноликих тона воде из авиона побило не знам коју то ретку врсту рибе која живи тамо у потоку, него да ватрогасци нађу други начин.Други начин је био да се пусти да то око потока изгори па да се гаси мало даље. Епилог - то мало даље је која стотина (ако не и хиљада) хектара, а рибе су ионако поцркале јер су се скувале. Поток прокључао.
Link to comment
Нисам читао чланак јер ми је пун народни орган Бибисијеве пропаганде. Кад они узму Русију у уста, у 98% случајева проговара злоба. Слушао сам их десет година, скоро свако јутро.
U pravu si u svakom pogledu. Dodao bih samo da BBC ipak nikada ne laže, ali uvek 100% spinuje i obrće stvar na svoju vodenicu.
Link to comment
Уосталом Хилари Клинтон је рекла да је неправедно што само Русија има право на Сибир.
Istini za volju, to je istrtljala matora Olbrajtova a ne Klintonka. wink.gifNo, da vidimo kako cvilež Pentagona polako prelazi u režanje.
Pentagon upozorava Vikiliks 5. avgust 2010. | 22:21 | Izvor: BetaVašington -- Pentagon zatražio od sajta Vikiliks da "odmah vrati" hiljade tajnih dokumenata o Avganistanu i povuče ih sa svog sajta."Ministarstvo odbrane traži od Vikiliksa da izbriše dokumente sa svojih sajtova, računara i iz svojih arhiva", izjavio je portparol Pentagona Džef Morel. Vikiliks je prethodno najavio da će na tom sajtu biti objavljeno dodatnih 15.000 strana novih dokumenata.

"Objavljivanje velikog broja naših dokumenata na Vikiliksu već je dovelo u opasnost naše vojnike, naše saveznike i državljane Avganistana koji rade sa nama, i dodatno širenje poverljivih podataka može samo da pogorša situaciju", dodao je portparol Pentagona. Vikiliks, osnovan 2006. kao sajt koji se bavi tajnim informacijama, pre desetak dana objavio je oko 92.000 poverljivih dokumenata koji su bacili novo svetlo na rat u Avganistanu, otkrivši pre svega podatke o civilnim žrtvama i navodnim vezama Pakistana i ekstremista. Bela kuća, Pentagon i avganistanski predsednik oštro su kritikovali objavljivanje tih dokumenata, a FBI i Ministarstvo odbrane SAD pokrenuli su istragu o tome kako je došlo do curenja informacija. Morel je rekao da je među osumnjičenima za najnovije odavanje informacija američki vojnik Bredli Mening uhapšen zbog toga što je Vikiliksu dao jedan video snimak sa akcijom vojske SAD u Iraku.

Link to comment
Naomi Kempbel danas pred međunarodnim sudom za ratne zločine svedoči o dijamantima koje je dobila od warlorda Čarsla Tejlora u južnoafričkom hotelu u vreme krvavog rata u Liberiji. Možda bih joj poverovao da te dijamante nije dobila u zamenu za naročito nastrane seksualne usluge da nije svedočila da je čim je dobila te dijamante iste odmah dala u humanitarne svrhe Nelsonu Mendeli... :lol:
jebi ga, kad ne mozes da karas naomi kembel, ostaje ti samo da budes.... ovakav....
Link to comment
Istini za volju, to je istrtljala matora Olbrajtova a ne Klintonka.
ti si pruzio link koji pokazuje da Olbrajtova nije izjavila bilo sta slicno. procita li ti sta tu pise? :wub:Alexei Sidorenko, coordinator for the society and regions program at the Carnegie Moscow Center, said that although the alleged quote had been making the rounds in Russian on the Internet since 2005, his center had been unable to find any mention of it in the English-language media. Edited by Gandalf
Link to comment
×
×
  • Create New...