Jump to content
IGNORED

Svet


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Staljinisticka maloumnost udruzena sa breznjevljevskim javaslukom i kurcoboljom. Podsecam da govorimo o vojsci ciji su pripadnici krali kreditne kartice izginulih putnika za Smolensk.
Van svake pameti. Šta se zbiva u njihovim glavama sunce ti jbm žarko...
Link to comment
aha bas je to u pitanju, ja vazim za velikog rusofoba pa odokativno pljujem Matusku. pitaj bilo koga ko me zna, kako vidim nesto rusko ja to odmah pljunem.
А него шта си хтео да кажеш? За коју војску не би могао нешто да нас подсетиш? За америчку би могао да кажеш: "подсећам да је то војска која је укључивала људе на струју и држала их изоловане од звука и светла по 48 сати или их терала да једни са другима сексуално опште", за немачку би могао да кажеш: "подсећам вас да је то војска која је организовано истребила 6 милиона Јевреја", при чему су обе ствари биле системске, док ово твоје подсећање о кредитним картицама има везе до мојега, нити је опасно, нити је системско и служи само да ти нешто опљунеш.
Link to comment

Чињеница је да људи овде претерано серу и кад год се деси било шта у Русији, само серу и не престају да серу.

Link to comment
Mislim da je ovde mnogo vaznija vest da je poginulo mnogo ljudi u tim pozarima oko Moskve.
Koliko je to "mnogo" ljudi poginulo u pozarima oko Moskve?
Link to comment

Шта се хоће да каже, да је зла Русија толико зла, да су људи погинули од пожара!? Ма, иди.

Link to comment
А него шта си хтео да кажеш? За коју војску не би могао нешто да нас подсетиш? За америчку би могао да кажеш: "подсећам да је то војска која је укључивала људе на струју и држала их изоловане од звука и светла по 48 сати или их терала да једни са другима сексуално опште", за немачку би могао да кажеш: "подсећам вас да је то војска која је организовано истребила 6 милиона Јевреја", при чему су обе ствари биле системске, док ово твоје подсећање о кредитним картицама има везе до мојега, нити је опасно, нити је системско и служи само да ти нешто опљунеш.
Чињеница је да људи овде претерано серу и кад год се деси било шта у Русији, само серу и не престају да серу.
Шта се хоће да каже, да је зла Русија толико зла, да су људи погинули од пожара!? Ма, иди.
evo zbirno na ovo tvoje trucanje:1) to sto tebe seksualno uzbudjuju marionete gasnih tajkuna Medvedev i Putin - ne obavezuje nikoga na forumu da pazi sta prica. Nije ovo Rusija da ljude ubijaju zbog kritike Putina.2) nije poenta u zloj Rusiji i nemam nameru da tebi dokazujem svoju rusofiliju, vec u tome da marionete gasnih tajkuna i njihove pijane gegule od oficira ne mogu da se dogovore da li vojna baza postoji ili ne postoji, dok im ljudi ginu usled neadekvatne reakcije vatrogasnih sluzbi
Link to comment
evo zbirno na ovo tvoje trucanje:1) to sto tebe seksualno uzbudjuju marionete gasnih tajkuna Medvedev i Putin - ne obavezuje nikoga na forumu da pazi sta prica. Nije ovo Rusija da ljude ubijaju zbog kritike Putina.2) nije poenta u zloj Rusiji i nemam nameru da tebi dokazujem svoju rusofiliju, vec u tome da marionete gasnih tajkuna i njihove pijane gegule od oficira ne mogu da se dogovore da li vojna baza postoji ili ne postoji, dok im ljudi ginu usled neadekvatne reakcije vatrogasnih sluzbi
Чињеница је да људи овде претерано серу и кад год се деси било шта у Русији, само серу и не престају да серу.
То што ти зовеш марионете гасних тајкуна, су људи који су тајкунима одузели власт. Или барем, тајкунима током чијег постојања су Русију контролисале друге државе. Да ли су неки тајкуни успели да збаце западне тајкуне и поврате контролу над Русијом из руку запада или је то урадио Путин је неважно, јер ко год да је урадио, тај је спасао Русију од 30-годишњег дужничког ропства, од анархије која је приказана у америчким филмовима 90-их и од тоталног економског безнађа (сви којима ово делује као сф филм, нека прво проуче релевантне податке пре него што почну омиљени форумски спорт и не, ја вам нећу давати линкове). То што теби то толико смета само говори да ти декларисана русофилија служи да изгледаш кредибилније кад пљујеш по свему, а не да ти је стало до Русије. И наравно, зла Русија, у којој људи умиру од пожара и елементарних непогода.
Link to comment
и не, ја вам нећу давати линкове
Gospode Boze! I sta cemo sad?(inace ova tvoja recenica je simptom neshvatanja da na svetu postoji sistematizovano znanje i izvan trazenja linkova, ali ajde, od tebe nisam ni ocekivao da zaista citas. pred knjigom ne mozes da se hvalises, bolje je izbegavati ih)nego u tu bajku o tome da je Putin oduzeo tajkunima vlast ja bas nesto i ne verujem. pre ce biti da je prosao period prvobitne akumulacije, i da je stvar podignuta na visi nivo (Gaspromnjeft prema cijim se interesima kreira spoljnja politika zemlje u manje bitnim sferama).dabome da je u Rusiji bolje nego devedesetih, nikada to nisam sporio.a uopste ne zelim da ulazim u to "da li mi je stalo do Rusije", to su budalastine. Edited by vasudeva418
Link to comment
Evo tebi neki linkovi pa pročitaj malo obrazuj se!Čovek seljak priča šta se zbiva u selu 100km pored Moskve.Putin spinuje činjenicu da je ranije na svaka 3 sela bio kamion za gašenje požara, da su bila 3 protivpožarna jezerca-prepreke (было три пожарных пруда), zvono za uzbunu i požarnik. Sada su ispunili jezerca i zemlju prodali, protivpožarna mašina je nestala (ukrali vanzemaljci) a zvono je zamenjeno telefonom koji nije povezan. Požarnik je seo na mašinu sa dva vedra vode i krenu zajedno sa seljanima da gasi vatru koji su gasili i rukama i peskom i čim su našli. Čekali su 5 sati da im dođe pojačanje iz Tvera, ali ono nije dovelo ništa nego su nastavili da zajedno gase vatru priručnim sredstvima. I sad se čovek pita sa pravom, gde su naše pare? Gde je МЧС sa 20.000 vozila?Nakraju kaže vratite mi kurve moje zvono i nosite vaš telefon u kurac.Medvedev otpušta generale koji ne znaju gde im se nalazi aviabaza!
Link to comment
Čovek seljak priča šta se zbiva u selu 100km pored Moskve.
В деревне при мудаках коммунистах, которых все ругают было три пожарных пруда, висела рында, в которую били если начинался пожар и о чудо была пожарная машина, одна на три деревни правда, но была. И вот пришли господа демократы и начался пиздецТо и ја кажем, а преподобни Васа је попљувао све то као стаљинистичко-брежњевљевско шта-ти-ја-знам.Тај распад чије се последице осећају датира из 90-их, а не од Путина и Медведева. Нико не може да поправи то што су тзв. демократе сјебале 90-их чаробним штапићем у једном потезу. Али онда је редослед следећи:1. СССР - добар2. распад 90-их и вестернизација - лоши3. Путинизација - постепени опоравак ка добром (у вези са тим и откази које даје Медведев) - добриДок овде сви само седе на форуму и серу по СССР-у, серу по Путину, серу по Медведеву, серу по свему и при том мешају ставке 2 и 3. Edited by Д
Link to comment

Pa valjda je imao 3 mandata i 12 godina da okači po selima protivpožarna zvona jbmu sve?!?!?!Ajde i te mašine neka, a gde je MČS? I koja je to kurčeva vojska koja ne zna gde joj se nalaze baze sa 100 aviona?

Link to comment

Zna vojska dobro gde su joj avioni. Problem je sto je lanac komande toliko sjeban da, kada dodje do gustog, puca elementarna komunikacija izmedju drzavnog vrha, vrha vojske i obavestajne sluzbe. Meni je postalo jasno koliko je sve to trulo kada su u Beslanu dopustili roditeljima otete dece da probiju perimetar oko skole: to je nekompetencija najviseg reda, kao i ova bruka sa ima-nema aerodromom. Takve stvari su rasturile i SSSR: seca li se neko Matijasa Rusta? i tada su masovno smenjivali generale.inace mene neces uhvatiti da pricam protiv SSSR-a. protiv anomalija u njemu - to moze.

Link to comment
×
×
  • Create New...