Jump to content
IGNORED

Svet


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Jedan mladji prof sa mog faksa je bio njegov asistent na SciencesPo i veli da je DSK nesnosan koliko spopada zene. Studentkinje, sekretarice, asistentkinje...uzas!

Link to comment
Jedan mladji prof sa mog faksa je bio njegov asistent na SciencesPo i veli da je DSK nesnosan koliko spopada zene. Studentkinje, sekretarice, asistentkinje...uzas!
I ja sam cuo to isto.Mada ne bi cudilo da mu ovo Sarkozi namesta nesto (koristeci taj njegov imidz) da ga ukloni sa izbora kao najopasnijeg protivkandidata. Uostalom, te nije nista cudno za francusku politiku. A ako je DSK zenskaros i skandal-majstor to samo govori da je pravi covek za francuskog predsednika :D
Link to comment
I ja sam cuo to isto.Mada ne bi cudilo da mu ovo Sarkozi namesta nesto (koristeci taj njegov imidz) da ga ukloni sa izbora kao najopasnijeg protivkandidata. Uostalom, te nije nista cudno za francusku politiku. A ako je DSK zenskaros i skandal-majstor to samo govori da je pravi covek za francuskog predsednika :D
Ja se bas ne bih sprdao sa tim jer mi ce cini kao excuse. Ovo mi se cini ozbiljnim.Nije rec o skandalu starom XY godina koji se vadi iz naftalina u nekom tabloidu.Rc je o imigrantkinji iz Afrike i o tome da je pobegao glavom bez obzira.Kapa dole americkom pravosudju i policiji na brzoj reakciji. Gotovo sam siguran da se tako nesto dogodilo u Fransuckoj ili Italiji, "staroj Evropi", da bi se slucaj zataskao.
Link to comment
Znam da je zenskaros ali ovo je ... nemam rijeci :isuse:
Meni je neverovatno da ovakvi bogati jarchevi uopste upadaju u nasilje i silovanja. Postoje elitne javne kuce/poslovna pratnja, sve diskretno i a/rizicno.Ne kapiram. Kakvo govno.
Link to comment
Meni je neverovatno da ovakvi bogati jarchevi uopste upadaju u nasilje i silovanja. Postoje elitne javne kuce/poslovna pratnja, sve diskretno i a/rizicno.Ne kapiram. Kakvo govno.
Valjda to izgustiraju do mere da više nije zanimljivo.
Link to comment

Prema poslednjim vestima DSK ima alibi : vratio je kljuc i napustio sobu oko podne (slucaj se navodno desio oko 13 i nesto), sastao se sa cerkom u restoranu gde su rucali zajedno (ima svedoke), i kad je stigao na aerodrom, primetio je da mu nedostaje jedan od mobilnih i pozvao hotel i zamolio da mu ga posalju; tako ga je policija i nasla, sto su i potvrdili.

Link to comment
Bomb warning received in LondonA bomb warning has been received relating to central London, the Metropolitan Police has confirmed.
Potvrđeno, izvedena kontrolisana eksplozija na Trafalgaru. Bomba je delo irskih disidenata-republikanaca, koji su policiji prosledili šifrovano upozorenje. U međuvremenu, javile su se i osamdesete, i zatražile da im se vrati njihov terorizam.
Link to comment
Prema poslednjim vestima DSK ima alibi : vratio je kljuc i napustio sobu oko podne (slucaj se navodno desio oko 13 i nesto), sastao se sa cerkom u restoranu gde su rucali zajedno (ima svedoke), i kad je stigao na aerodrom, primetio je da mu nedostaje jedan od mobilnih i pozvao hotel i zamolio da mu ga posalju; tako ga je policija i nasla, sto su i potvrdili.
Izgleda da je NYPD pomjerila satnicu dogadjaja sa 13h na 12h (libération) Edited by borris_
Link to comment
×
×
  • Create New...