Jump to content
IGNORED

Svet


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

More than 270 killed in tornado outbreakWednesday, April 27, 2011, now marks the date of the second-deadliest tornado outbreak in U.S. history, with over 270 confirmed deaths. Two days ago, more than 165 tornadoes were reported across the southeastern U.S. stretching from Alabama to Virginia. The strongest storms impacted Alabama — the death toll in that state alone may soon top 200. This devastating act of nature ranks only second to the “Super Outbreak” of April 3, 1974, in which 310 people lost their lives from 148 tornadoes stretching from Michigan to Alabama.

Link to comment

Pecanje. Cela porodica. Sto upecaju, to i spreme da jedu. I zene i majke, nije da pravi drustvo muzu. Do pre 150 godina Japanci nisu jeli crveno meso, samo riba i piletina. Strast za ribolovom je ugravirana u naciju.pecanje01.jpg

Edited by Yoyogi
Link to comment
Wednesday, April 27, 2011, now marks the date of the second-deadliest tornado outbreak in U.S. history, with over 270 confirmed deaths. Two days ago, more than 165 tornadoes were reported across the southeastern U.S. stretching from Alabama to Virginia. The strongest storms impacted Alabama — the death toll in that state alone may soon top 200. This devastating act of nature ranks only second to the “Super Outbreak” of April 3, 1974, in which 310 people lost their lives from 148 tornadoes stretching from Michigan to Alabama.
Edited by расејан
Link to comment

kad pecas japansku ribu najbolji mamac je zelena kartazagrizu ko lude, odma pocnu da ti peru noge.... kasnije to bude dosadno, al sta da radis?

Link to comment
Vrhunski osvrt na zbivanja u svetu, cudo da niko nije prokomentarisao
Мислим да је то због ниске резолуције окачене фотке. Да је мало већа, видело би се да и беба у колицима има штап и такође пеца.
Link to comment

Jok, osvrt na svet je kraljevsko vencanje. Ima li jos tih novina kao "Prakticna zena" ili "Duga"?Tamo su mogli da se nadju tipovi koji rade klot/vrket i tetkaju svoje priche.

Link to comment

Ja mislim da je ovo jedno peti ili sesti topic koji trolujes glupostima. da ne govorimo da royal wedding ima svoj topic i to cak ne ni na ovom potforumu.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Ja mislim da je ovo jedno peti ili sesti topic koji trolujes glupostima. da ne govorimo da royal wedding ima svoj topic i to cak ne ni na ovom potforumu.
Coveche, shvati da sam u haosu. Sve ovo oko Royal Wedding, ne mogu da se prisaberem koliko je to vazno i koliko je zivot van toga nebitan.Pusti me da se prisaberem. Da dodjem sebi. Ovako vazna stvar po covecanstvo a ja kao da nista nije bilo. Tako mi i treba. Dobro si mi i rekao. Ne odustaj, nastavi da me stavljas na pravi put.
Link to comment

Koliko trubi o toj svadbi, covek bi rekao da je yoyogi bio barem kum. Ako ne i mlada.Sampion promasenih tema i poenti.

Edited by Fins fleet
Link to comment
Koliko trubi o toj svadbi, covek bi rekao da je yoyogi bio barem kum. Ako ne i mlada.Sampion promasenih tema i poenti.
Tako izgleda?Zabole me za kraljevske svadbe, to je medijska sramota na sta se svetina hvata.Znajuci na sta se rulja prima, nije ni tesko oprostiti njihovim vlastima da vladaju budalasto kao sto vladaju, cak i sa demokratskim izborima.
Link to comment

Ma OK je to, ali zasto trolujes topic na kome nema ni reci o tome, kad mozes da sprat nize trolujes ceo thread posvecen tome.

Link to comment
Ma OK je to, ali zasto trolujes topic na kome nema ni reci o tome, kad mozes da sprat nize trolujes ceo thread posvecen tome.
kakav bre trol, pa ubismo se tamo od kreativne pljuvacine :D
Link to comment
×
×
  • Create New...