Jump to content
IGNORED

islamski ekstremizam


wall

Recommended Posts

kakve tačno sankcije država srbija izriče za lgbtovce trandže etc

 

 

 

Izriče srpsko društvo. Malo koji gej u Srbiji sme da otvoreno kaže da je gej, pominjala sam ovde poznanika koji je možda gej a možda i ne, elem dobio je batine na sred trga samo zato što je neko na osnovu njegovog izgleda zaključio da jeste (dečko je studirao neki umetnički fakultet i oblačio se na svoju ruku, to je izgleda bilo dovoljno da čovek bude pretučen).

 

+

1

 

ja sam oduvek bio za to da se dveraši cigani i grobari propuste kroz kordone za vreme prajda nećemo valjda da gradimo ograde među ljudima ako su im shvatanja dramatično različita sve su te kulture jednake i lgbt i huliganska i sve je isto i svi su isti  :fantom:

 

 

 

Ne znam o čemu pričaš, niko normalan ne tvrdi da su različite kulture iste kulture.

Link to comment
  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    373

  • Hella

    361

  • Indy

    217

  • kim_philby

    205

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne znam za hellu, ali ja sam prosao isti tretman samo zato sto se nisam slagao sa umobolnim relativizacijama raznih nvo i drugih aktivista i spodoba sa filozofskog. Pricamo o ljudima koji su zdusno godinama napadali "srpsko" drustvo kao krvavo patrijahalno, spc kao inkvizicuju, preteranim i naduvanim kritikama, da bi sada odjedamput promenili plocu i rekli da nije kultura kriva, tj izbegavali da kazu da odredjene kulture, ili preciznije subkulture sa prostora severne afrike i arapskog polustva imaju neprihvatljive stavove i ponasanje prema zenama i manjinama. I bez uvrede, kroz druzenje i razgovor sa povlascenijim i modernijim i obrazovanijim arapima i alzirkama , srbija je daleko od takvoh ponasanja prema lgbt zajednici ili zenama, koliko god da jeste homofobna sredina. 

 

Srbija je daleko od nord Afrike, a zapadna Evropa od Srbije. So?

Link to comment

zriče srpsko društvo. 

 

 

a pa nešto si ti tu pomešala ja sam pričao o zakonskim sankcijama u državama koje se baziraju na 1 sveobuhvatnom verskom političkom i vojnom sistemu 

 

Ne znam o čemu pričaš, niko normalan ne tvrdi da su različite kulture iste kulture.

 

 

+1

 

niko normalan tačno tako  :fantom:

 

Niko nije dužan da se integriše, kultura koja se donosi nije inferiorna u onu u koju se odlazi, nek se integrišu "domaćini".

 

Edited by Hella
Link to comment

Pricamo o ljudima koji su zdusno godinama napadali "srpsko" drustvo kao krvavo patrijahalno, spc kao inkvizicuju, preteranim i naduvanim kritikama, da bi sada odjedamput promenili plocu i rekli da nije kultura kriva, tj izbegavali da kazu da odredjene kulture, ili preciznije subkulture sa prostora severne afrike i arapskog polustva imaju neprihvatljive stavove i ponasanje prema zenama i manjinama.

 

bilo je toga i ovde recimo ja okačim statistiku o silovanjima u failed state of sverige i onda kreću carevi da relativizuju kako je to zato što su zakoni promenjeni pa se sada dobacivanje na ulici podvodi pod silovanje i uglavnom ako je neko kriv onda je beli hrišćanin

 

a sve i da imigranti siluju nije to zbog islamske doktrine nego zato što su siromašni pa ne mogu da izvode ženske u grad i zato je kriva država koja im je zakidanjem na velferu onemogućila da šetaju ženske i tako ih primorala da siluju

 

rešenje je da poreski obveznik plati dodatni reket državi koja to prosledi imigrantu onda on zavede žene imetkom a one se onda same podastru zbog para tako nekako su građanisti zamislili taj fazon integrisanja  :fantom:

Edited by Hella
Link to comment

a pa nešto si ti tu pomešala ja sam pričao o zakonskim sankcijama u državama koje se baziraju na 1 sveobuhvatnom verskom političkom i vojnom sistemu 

 

 

+1

 

niko normalan tačno tako  :fantom:

 

Čak ni tu ne piše da su kulture "iste". A integracija je precenjena, ako nekad odem da radim u naftnoj industriji po arapskim zemljama, to sigurno ne znači da ću da se pridružim odredima za kamenovanje preljubnica.

Link to comment

Srbija je daleko od nord Afrike, a zapadna Evropa od Srbije. So?

Ti si rekao da je na pola puta izmedju, nista vise. Treba biti precizan i sto objektivniji. Relativizacija nas vodi samo do guranja problema pod tepih.

Link to comment

Čak ni tu ne piše da su kulture "iste". A integracija je precenjena, ako nekad odem da radim u naftnoj industriji po arapskim zemljama, to sigurno ne znači da ću da se pridružim odredima za kamenovanje preljubnica.

 

+1

isto kao što ja odolevam ovdašnjem belolistićarenju jer sam na višem civilizacijskom nivou :fantom:

 

ilustrujmo to sledećim dijagramom

 

historyummah.jpg

Link to comment

ali zato finci sve napredniji

 

 

 

Припадници крајње десничарске групе обучени у црно, са викиншким симболима и финским заставама, патролирају у финским градовима у потрази за мигрантима. Самопрозвани „Одинови војници“ тврде да су „очи и уши полиције која не ради довољно да заштити грађане“.

 
Link to comment

e, dok su se arapi klali za kamile i dva izvora vode u evropskim lošim kucama se spaljivale veštice.

 

e, dok su arapi izmisljali brojeve u evropskim dobrim kucama se crtale karte novog sveta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...