Jump to content
IGNORED

Satovi


banecare1

Recommended Posts

lijep, elegantan sat
 
 
 
a mogao bi neko i da otvori topik o
e-satovima, svašta tu ima
 
Realno to spada u onaj topik gedžeti i tako to..




...shiit has hit the fan...

Link to comment

da se prijavim - moracete sacekati izvestaj do sledece posete domovini. imao sam prilicno neprijatan odmor, bolest i smrtni slucaj u bliskoj familiji a ni praznici ni shugavo vreme nisu pomogli. sat je ostao u bg-u i cistice se prilikom sledece posete. izvinjenje... 

Link to comment

Jeste :) poručio sam da vidim da li je samo jeftin ili nešto i vredi i zapravo za te pare, 15k dinara, je iznenađujuće kvalitetna izrada, dve loše stvari su kaiš koji ću zameniti prvom prilikom, i lume koji je prilično slab i kratkotrajan. Parnis je marka

Link to comment

Seagull ST-3600

Tj. Seagull jeste, ali nisam 100% siguran za tačnu verziju

 

edit2, možda je ipak pre ST-3621

Edited by Clem Fandango
Link to comment

Haha devojka je imala identičan komentar.... nije ni meni baš omiljeni detalj, ali ne smeta mi, sa stanovišta dizajna kompletnog stana, pa i krunice, ovo bi bio moj izbor https://www.laco.de/de/uhren/fliegeruhr-original/fliegeruhr-saarbruecken-45mm-automatik ali to mi je puno para i za sat generalno, a za fliegera pogotovo.

 

Razmišljao sam o Steinhartu eventualno, ali ipak ću nešto drugo u tom cenovnom rangu uzeti (~500 evra) kad dođe vreme, sad čekam još jednog kineza :D

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...