Jump to content
IGNORED

Satovi


banecare1

Recommended Posts

Ja bi ovo uzeo:

iwc-schaffhausen-portuguese-white-dial-s

Al nemam, a i da imam odakle mi :cry:

I tata bi sine, za mene najlepsi sat iakada. Mada bih ja dao prednost onoj varijanti sa teget kazaljkama (i teget narukvici), ili zlatno/teget kombinaciji.

Link to comment

Iskoristih onaj besni skok švajcarca u januaru i kašnjenje sajdžija u nivelisanju cena da bih pazario ovo skoro 30% jeftinije. Plus mi dali još 20% popusta jer sam platio u kešu tako da prođoh debelo trocifreno :D

 

ft053_im.jpg

 

 

Već sam krenuo da odlažem dukate na stranu da si kupim nešto ljepo za šetrdesetu obljetnicu sledeće godine kako kanap ne bih mastio. Luminor Marina 1950 bi bila idealna, al to mi nešto previše dukata, eventualno polovan da pazarim. 

 

Uz standardne gnjuračke postulate (vodootporan i mali tuki=velika čuka), mora da bude aftomatik, da ne šljašti i da nije metalna narukvca. Ima neko neki predlog?

Pa ako je za tako važan datum, onda si kupi nešto od sledećeg(sa tvojim kriterijumima):

 

1. Omega Seamaster

2. Oris Aquis

3. Seiko SKX

4. Tudor Pelagos

5. Steinhart Ocean 44

6. Benarus Moray 44 Vintage

Link to comment

Какав је Дарвил? Класичан бели? Онда класична црна наруквица, евентуално змијска кожа лакирана.

klasik beli, darwil gely star, bez brojeva, samo crtice, kazaljke sjajne, tanke i njezne.

sekundara mili kao insekt, toliko je sitna da izgleda kao da kruzi kontinualno. dok je gledam, opet imam 17 godina i nije mi dobro :lolol:

opravljen. narukvica crvena sa teksturom, shajni.

srecica :wub:

 

 

ovakav, skoro tachno ovakav:

$_12.JPG

Edited by gospa buba
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...