Jump to content
IGNORED

Satovi


banecare1

Recommended Posts

ja bih ovo totalno nosila ako naprave malu varijantu. 

 

 

 

The bracelet is fully customizable and can be re-built with slotted fasteners. The user can rearrange links, add or remove tools, or just adjust the bracelet’s size for comfort down to one quarter of an inch. Even the clasp is functional, with a bottle opener and #2 square drive. Other tools include hex drives, screwdrivers, box wrenches, a carbide glass breaker, and a hook-style box cutter that doubles as a SIM card pick.

leatherman-inline2.jpg

Link to comment

Ma iskreno, seva mi paja :D

Nego, htedoh samo da ilustrujem lose strane satova koji kostaju 100$, spram onih koji kostaju 200+

 

Mada, ko zna... Mozda i onaj moj Seiko koji kosta 3x vise malko poludi kroz koju godinu

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Pitam zato sto sam ja uzeo na Aliju repliku iznela me 43e. Casovnicar nije provalio da je replika kad sam nosio da mi skrati narukvicu.

 

 

pa cekaj bre, i onda pricas nesto protiv Fossil satova  :lol:

Link to comment

ma dobro, niko ne kaze da je fossil naaci na svetu, nego mi bilo smesno zbog replike. realno, svako se siri prema svom dzepu. a i nemam utisak da je fossil neko ime u svetu satova

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...