Jump to content
IGNORED

Sta je ovo?


woodooinstalater

Recommended Posts

replika rasejanom.. a za ovo sam ostao bez ideja
Ако није за резбарење неке плоче за штампање или за дуборез (али онда у ком материјалу), дакле нешто се жљеби да би настала слика или шема (да кроз жљебове иду жице?), онда и ја пријављујем идејни банкрот.
Link to comment
Ако није за резбарење неке плоче за штампање или за дуборез (али онда у ком материјалу), дакле нешто се жљеби да би настала слика или шема (да кроз жљебове иду жице?), онда и ја пријављујем идејни банкрот.
pa nije umetnost i građevina :D
Link to comment
pa nije umetnost i građevina :D
Па морао сам да пробам са неким другим свемиром, кад са овим не иде.
Link to comment
Ако није за резбарење неке плоче за штампање или за дуборез (али онда у ком материјалу), дакле нешто се жљеби да би настала слика или шема (да кроз жљебове иду жице?), онда и ја пријављујем идејни банкрот.
2w6s8y9.png
Link to comment

А како се звао мајстор који је овим баратао, гуморезац?Штета толиког посла да би се добила само обична шара... без простора за уметничко изражавање. А мора да је и смрдело :).Падеминаум, какав су алат користили печаторесци?

Link to comment

Не рачунам да сам на реду, али пошто већ цео дан нико ништа не задаје, ево:zagonetka_dscf9725n.jpgzagonetka_dscf9727n.jpg

Edited by расејан
Link to comment
А како се звао мајстор који је овим баратао, гуморезац?Штета толиког посла да би се добила само обична шара... без простора за уметничко изражавање. А мора да је и смрдело :).Падеминаум, какав су алат користили печаторесци?
pa jeste,sluzi za urezivanje sara na gumamaovo mi izgleda na svemir stavljen u kuglicu :)nije neka narukvica ?ili sat ? Edited by Kolja
Link to comment
pa jeste,sluzi za urezivanje sara na gumama
Да ал' мора да реже исто по целом обиму. Не сме чак ни смајли да стави, изем ти уметнос'.
ovo mi izgleda na svemir stavljen u kuglicu smile.gifnije neka narukvica ?
Јесте дамска ствар, али још није ни млако. Ствар је купљена јуче, ал' не видим да сам тим нешто помогао :D.Е, да, видим да размере нису јасне са слике - спољни пречник је нешто испод 5цм. Edited by расејан
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...