Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

carski, daj podeli ako imas :)
dva snimka su "u igri", prvi kad pokusava da sa psima iznajmi taksi i drugi kad udje u autobus (u oba slucaja je cilj da sto brze odvede psa kod veterinara).snimci nisu u mom posedu, ali kad ih dobijem prosledicu ih.
Link to comment

osvežila sam momoriju sinoć s kevom. iz njene priče sećala sam se samo nekog ludačkog odela koje je nosio i bio poznat po tome.naime, vukova baba je umela super da šije, pa mu je sašila komplet odelo, frak, pantalone i sve što ide, ali od nekog mebla za nameštaj. a to je bilo ono vreme kada nije bilo mnogo različitih mustri, pa je bilo jasno da fura gradom u odelu od mebla :lol: iako je bio radijski lik, ljudi su ga već prepoznavali.e sad, taj kobni incident... moja keva je teška mitomanka, a i u pitanju je cela jedna ekipa koja se skupljala u manježu osamdesetih, pa kapiram da je priča narastala i dobijala nove ukrase godinama... vuka su poslali u dom sindikata na otvaranje neke svečanosti, on je bio samo saradnik. urednik je bio marko janković u to vreme. i vuk naravno ode u odelu od mebla i startuje gradonačelnika s pitanjem, kako se postaje gradonačelnik jer da mu je to oduvek bila najveća želja u životu :lol:gradonačelnik bio neki kovačević, koji je odgovorio, mladiću, moram da pohvalim vaše izuzetno odelo, ali ne odgovaram na neozbiljna pitanja.desilo se da je direktor, valjda slobodan glumac, igrom slučaja čuo to uživo i doživeo je drugi srčani udar, prvi je bio kad je marko janković inscenirao početak rada televizije.i ništa, marko janković je bio suspendovan jer je sve ipak prošlo kao šala. a vuk je izbačen.majka kaže da je vuk dobro, da se bavi pisanjem, uvršten je u neku antologiju priča ex yu. ima i blog, ali nisam uspela nađem na netu.

Link to comment

Je li neko video onu tupavu emisiju "Praznicni snovi"? :huh: Cemu li to sluzi? Koji je bio cilj? Maksimalni transfer neprijatnosti u minimalnom vremenu (jer ne znam ko ono moze da gleda duze od minut, narocito kada krenu da pevaju sa tamburasima)? :isuse:

Link to comment
Je li neko video onu tupavu emisiju "Praznicni snovi"? :huh: Cemu li to sluzi? Koji je bio cilj? Maksimalni transfer neprijatnosti u minimalnom vremenu (jer ne znam ko ono moze da gleda duze od minut, narocito kada krenu da pevaju sa tamburasima)? :isuse:
Sarapa i ona tupava?
Link to comment
Sarapa skrojio emisiju po svojim porocima :lolol:
Video sam mnogo tupavih emisija na srpskoj televiziji, pa i na Studiju B, ali ova na ovom salasu gde samo sede za stolom i kenjaju ili pevaju (falsiraju) sa tamburasima je medju top 3 definitivno. Bolje da su negde kao pustili Ivon da kenja 24h tokom praznika da nam stvara tu neku kao praznicnu atmosferu
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...