Jump to content

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

mislimo na tu. retko, tek s vremena na vreme, bog razumevanja mane preko tog lica. istina, ni ona velichina iz radnih jutara nije nishta bolja, no ona je zvezda, pa se tako i vlada, sad ce da izadju ove smarachke majke male bolesne dece, pa da pustimo neku muzikicu...

Link to comment
mislimo na tu. retko, tek s vremena na vreme, bog razumevanja mane preko tog lica. istina, ni ona velichina iz radnih jutara nije nishta bolja, no ona je zvezda, pa se tako i vlada, sad ce da izadju ove smarachke majke male bolesne dece, pa da pustimo neku muzikicu...
a i vi zene te razumevanje te lice. who cares sa vakim telom.
Link to comment
Koliko se secam batalila je faks negde na pola.. :unsure:
mislim da je zavrsila. ali nikada nije radila u struci.
bez obzira na to, gledam tu emsiju, jer dovede interesantne goste. ono što nervira je to potenciranje energije™ i komunikacije™, kao i nekog specijalnog duha beograda ...
od ovoga mi je posebno muka.
Link to comment

Pitanje za one sa sećanjem koje seže u starije bronzano doba: kud se deo lik po imenu Vuk Stević? Osamdesetih je bio plutajući™ reporter na radiju, u "Zvucima rodnog kraja" je redovno išla rubrika Vuk i Crvenkapa, gde je Crvenkapa bila najpre Duca Marković, a posle možda i Gorica Stanković. Nešto se maglovito sećam da se motao i po Amerikama posle Studija B.

Link to comment

umro je Vuk. ima jedno deset godina.najbolji reporter svih vremena. dan posto je skupstina grada donela odluku da se psi mogu prevoziti gradskim autobusima, ako imaju korpu i kratak povodac, pozajmio je najveceg psa kog je mogao da nadje i sakrio mikrofon i nagru pod kaput. spektakl od deset minuta, zene vriste, muski oce da se biju, sofer nece da vozi, vuk citira delove odluke gradske skupstine...

Edited by aram
Link to comment
umro je Vuk. ima jedno deset godina.najbolji reporter svih vremena. dan posto je skupstina grada donela odluku da se psi mogu prevoziti gradskim autobusima, ako imaju korpu i kratak povodac, pozajmio je najveceg psa kog je mogao da nadje i sakrio mikrofon i nagru pod kaput. spektakl od deset minuta, zene vriste, muski oce da se biju, sofer nece da vozi, vuk citira delove odluke gradske skupstine...
nemojte tako gospodine... čovek je živ. da ga nisi pomešao sa nekim?moja majka se družila sa njim, povremeno se sretnu, poslednji put sam ga videla pre par meseci.za ajgora, po priči moje majke, bio je malo ispred svog vremena, još tada sa crvenkapom je pao u nemilost jer je imao te oštre provokacije, nije se probio sa ekipom, marko janković, velja pavlović... ne mogu sad da se setim, mislim da je postojao neki ključni incident, kad je prozvao nekog političara... baš ću da pitam kevu da me podseti.rano se razboleo od duše i tako se završila ta karijera.
Link to comment

u jebem ti, izvinjavam se coveku, ja to cuo i bas mi bilo tuzno.edit: evo sad sam proveravao, u pravu ste, taj koji mi je to rekao pomesao ga je sa prvim muzickim urednikom StB-a...sto kazu, produzio sam mu zivot (da se nekako izvadim :))

Edited by aram
Link to comment
...najbolji reporter svih vremena. dan posto je skupstina grada donela odluku da se psi mogu prevoziti gradskim autobusima, ako imaju korpu i kratak povodac, pozajmio je najveceg psa kog je mogao da nadje i sakrio mikrofon i nagru pod kaput. spektakl od deset minuta, zene vriste, muski oce da se biju, sofer nece da vozi, vuk citira delove odluke gradske skupstine...
sacuvan je bas ovaj snimak, potvrdjeno malopre.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...