Jump to content

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

Ова из поподневног је 1 од бољих цица на домаћим тв, док ова дебела,главата је толико антипатична, да јутарњи и не гледам, мада Студио Б и тако све мање пратим.Послато са RACERII користећи Тапаток 2

Link to comment
nije tajna... a nisam nešto ni zaslužila. pevala sam tad u horkestru, trtila se po gradu po nekim alternativnim grupama, a velja i moja keva su se družili u mladosti, pa mu valjda bilo zanimljivo da mu pričam o svemu pomalo, i pozvao me.
Vec zamisljam kako su Velja i tvoja keva statirali u Kosi i pravili zabranjenu omladinsku stampu...ja sam uvek tako zamisljao mladog Velju
Link to comment
Vec zamisljam kako su Velja i tvoja keva statirali u Kosi i pravili zabranjenu omladinsku stampu...ja sam uvek tako zamisljao mladog Velju
pa nemaju oni baš 100 godina :lol:šalim se...mislim da nije bilo in biti hipik kad su oni stasali za izlaske.
Link to comment

Sanja Lubardić je jedino što je moglo da se gleda na Studio B u jutarnjem programu.Međutim sada se ošišala i ofarbala u tamnije boje pa sad ne izgleda tolko dobro :(

Link to comment

ukusi se razlikuju :cry:edit:nemoguće da sam danas prvi put pisao na ovom topiku

Edited by eye of the beholder
Link to comment

pa antipatichna mi zena, sta cu. ne mora nishta da mi radi :lolol:ste vi neke dobrice svi <_<(sve mislim, kako je to interesantno, znachi mene, kao mashinskog inzenjera zenu, ne moze da nervira druga zena, bez da sam (1) ljubomorna, (2) dirala mi dragog, (3) najbolje oba zajedno. dakle, nemam tu autonomiju da mi se prosto ide na zivce, bez etikete. interesantno, tj valjda :unsure:)

Edited by thermal bug
Link to comment

Gledao sam danas vesti Studija B posle sedam milijardi godina. Baš mi je bilo loše. Šta god gradi da radi, radi fenomenalno, dobro i po planu i biće još bolje. Ako nešto ne radi kako treba, zli ili neobavešteni ili nezainteresovani građani smetaju, a jadni oni ne može im niko ništa. Baš mi je bilo neprijatno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...