Jump to content

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

Velja Pavlović je faca(studio B je kurac)
Kada bi kupio neku televiziju i imao toliko love da pravim All Stars ekipu sa svih televizija, obavezno bih angažovao Velju Pavlovića. Fudbalskim rečnikom, malo košta, a mnogo doprinosi timu. Nešto kao Edgar Davids ... Edited by stoka
Link to comment
:lolol:mislim da je sad pravi trenutak da se pohvalim da sam i ja jednom bila kod njega u emisiji.
i ja mislim da je sad pravi trenutak da se pohvalim da sam i ja jednom bio na Studiju B, doduše u emisiji "Direktno" ... Edited by stoka
Link to comment
:ziga: ,kojim povodom ako nije tajna
nije tajna... a nisam nešto ni zaslužila. pevala sam tad u horkestru, trtila se po gradu po nekim alternativnim grupama, a velja i moja keva su se družili u mladosti, pa mu valjda bilo zanimljivo da mu pričam o svemu pomalo, i pozvao me.
Link to comment
Mozete da pljujete StB do sudnjega dana ali prethodno da stanete mirno pred muzickom redakcijom i redakcijom kulture.Last men (& women) standing.
Ja ne bih stajao bas mirno ispred one debelice sto vodi Jutarnji program. evilsmile.gifTakodje, smatram da je i ona voditeljka popodnevnog show-a vrlo odlicna.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...