Jump to content

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

AAAAAAAAAAAAAAAAAko je ovaj starmali u agapeu..."jedini ljudi koji su ostali pravi ljudi su po meni monasi""ljudi su se zbog kompjutera i ostalog umenili* i ne mogu vise da se snadju u prirodi i kao što kaže Nikola Tesla koriste samo 15% mozga"*ostavljam mogućnost da je rekao izmenili
Agapeovski djecak Vasa :rolf: aka Nikola Borovcaninhttp://www.srpskikul...om/bajka-o-cast Edited by Dark Wader
Link to comment

U nekoj emisiji koju vodi Sarapa (sve se desava u basti restorana) gostovace Djule Van Bog. Bice to sudar titana. Nazalost, mislim da necu gledati, jer se jos uvek oporavljam od posledica njegovog gostovanja kod T. Peternek od pre par godina.

Link to comment
Agapeovski djecak Vasa :rolf: aka Nikola Borovcaninhttp://www.srpskikul...om/bajka-o-cast
Nešto sam menjao kanale kasno noću i naletim na emisiju, baš tu. Nisam znao ko je gost jedno duže vreme jer je Gajšek pravio uvod sto godina, i onda je pomenuo nešto tipa "probuđuju" i tu sam digao ruke od programa. Obično mogu da zaspim bez problema, ne treba mi TV.
Link to comment
  • 1 month later...

Iako je ceo ovaj Studio B jedna ljigavština, ipak Nivo 23 dovodi ljude koje inače retko srećemo po televizijama. Danas bio Božo Koprivica, a prošlog ponedeljka direktor matematičke gimnazije.

Link to comment

Sportski blok, juče, u vestima u sedam:Naše teniserke nisu preživele ni do vikenda. U stvari, nisu ni do četvrtka jer je danas sreda. :lol:Onda je išla neka druga vest, pa posle nje:Kako Studio B nezvanično saznaje, danas nije sreda nego utorak. :lol: Kralj. :0.6:

Link to comment

Carski je studio B.Vesti i preko priloga o podzemnim tunelim beograda se čuje neki glas "prvo idu žirafe" i drugi koji odgovara "dobro, jebale te žirafe" ... i sledeći prilog posle su nove žirafe u zoo vrtu :)i što je najdebilnije, sad se ponavlja ista stvar :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...