Jump to content

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

pajkic je svakim danom sve ludji i ludji. trenutno djeluje kao krizanac seselja i isidore bjelice. a fizicki baca i na hitlera.+, takav trol-kapacitet ni forum nije iznjedrio. bolesnik.

Edited by morgana
Link to comment

hahahahh, pre jedno tri godine smo king lui i ja imali raspravu, gde je on isto tvrdio da su srbi mali narod (u kontekstu toga da nam je teze da ponistimo istoriju zlocina naspram jedne nemacke kao velikog naroda), a ja se kurobecala ko pajkic. :lol:

Link to comment
  • 2 weeks later...
ti momce u italiji nista ne bi mogao da gledas :lolol:
pa ni ovde ne gledam nista, bas zbog toga. vec vise od pet godina ne gledam domace i regionalne TV programe.
Link to comment

gorcin autoritativno objasnjava o fudbalu. plava zena sve upija.'fudbal, to je sublimacija zivota'.i sve ostale sportove zna. ima kosu ko zena sa bradom.jebote, kako treba ugasiti ovaj studio b

Link to comment

đolovićka je isuviše prezentabilna da bi tavorila na radiju. to da se utegne u triko pa da na tv programu radi onu jutarnju tjelovježbu , ako ništa drugo.

Edited by DR. KUMALO
Link to comment

AAAAAAAAAAAAAAAAAko je ovaj starmali u agapeu..."jedini ljudi koji su ostali pravi ljudi su po meni monasi""ljudi su se zbog kompjutera i ostalog umenili* i ne mogu vise da se snadju u prirodi i kao što kaže Nikola Tesla koriste samo 15% mozga"*ostavljam mogućnost da je rekao izmenili

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...