Jump to content

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

Ne mogu da se odlučim da li mi je ovo pojavljivanje Dragane Ćosić u čitanjima novina i sl. super jer se žena izborila sa rakom ili je morbidno jer se često uopšte ne razume šta priča i sve deluje nekako ... ne znam ni sam.

Link to comment
Ne mogu da se odlučim da li mi je ovo pojavljivanje Dragane Ćosić u čitanjima novina i sl. super jer se žena izborila sa rakom ili je morbidno jer se često uopšte ne razume šta priča i sve deluje nekako ... ne znam ni sam.
Ne znam, meni nekako to onako na silu...Ona realno jedva prica cesto i nerazumljivo, to jednostavno nije za TV :unsure: (znam sad ce neko da "pametno" kaze :Pa ima mnogo nerazgovetnijih likova).Ali bezveze bi bilo da njenu nerazgovetnost neko neupucen strpa u kos sa raznim budalama.Verujem da je nekome neprijatno da joj kaze , ali morali bi...Ne treba njoj milostinja, nije to zasluzila
Link to comment
  • 2 weeks later...
Jel ova budala sto cita sportske vesti pijan ili kreten ili oboje?Cita vesti iz tenisa, redja parove, i dodje "...ona ce igrati protiv (onda cita neku sa imenom i 3 prezimenima )" i onda dodaje "protiv sve ove cetiri" vragolasto
To mu je standarno ponasanje
palio sam redovno kraj vesti ne bih li gledao neprijatnost i strepnju voditeljki dok isčekuju nalet njegovih pošalica. mučena irena se nekako i izbori sa jugoslavljevim zapišavanjem, ali ovaj tip ih baš mobinguje bez milosti. mislim da je sport sada izdvojen od ostatka vesti upravo da bi se izbegao taj momenat interakcije.
On je stalno pijan. On i Sarapa prave 50% prometa Poletu već godinama.
pobrkao si... on ne pije, taj drugi sto pije je corbic. ovaj je samo tezak idiot. uz to i obrazovac™ i antiboljsevik...
Link to comment

Ovaj o kome sam ja pricao je bezbradi....Ok... nego:

Danijela i Sarapa neobičan spojStudio B predstavio letnju šemu, među novitetima „Letnji snovi", koju će raditi politički novinar Predrag Sarapa i PR televizije i voditelj Danijela Lišanin BrkićPoznate ličnosti koje na malim ekranima govore o svojim letnjim doživljajima i neostvarenim snovima, naizgled nespojiv voditeljski par - Danijela Lišanin Brkić i Predrag Sarapa - i sve to smešteno u otvorenu letnju baštu jednog beogradskog restorana - najkraći je opis nove emisije Studija B „Letnji snovi", koja će početi da se emituje 6. jula.Šta je ko sanjao kao idealni letnji odmor, šta mu se ostvarilo, šta ostalo samo san i da li poznati imaju drugačiji pristup životu u ovom godišnjem dobu, pitanja su na koja će šarmantni voditeljski dvojac pokušati da dobije odgovor.- Gosti će u našim emisijama pričati o avanturama, posebnim doživljajima, gde su bili, šta su doživeli i šta će od toga pamtiti ceo život. Očekujemo da gledaoci čuju ono što do sada nisu čuli, što nisu ni sanjali da će čuti i nadamo se da će biti prijatno iznenađeni i sa gostima i temama. Na ovaj način odmaramo se od onog pravog problema, koji nas čeka opet na jesen - rekao je Sarapa.Ono što mnogima prvo „upadne u oči" to je činjenica da je nova emisija spojila voditelje iz potpuno različitih oblasti, ali oni ističu da su našli formu funkcionisanja nespojivog i da imaju štošta da ponude.- Nas dvoje se veoma lepo slažemo iza kamera i družimo, ali činjenica je da smo mnogo različiti. Kada pogledate moju emisiju „Vaš STB" i Sarapin „Problem", shvatite da je ova emisija nešto potpuno novo za nas. Ipak, kada se već tako dobro slažemo, hteli smo da probamo taj „novi teren", pa da vidimo kako će to biti. Nadam se da će i gledaoci biti zadovoljni onim što imamo da im ponudimo - rekla je Danijela.Poseban deo „Letnjih snova" činiće letnja kuhinja, a sve će se snimati u bašti restorana „Sokoj". Prva emisija biće emitovana u petak, 6. jula, u 21 čas i 30 minuta, a reprize će biti nedeljom od 20 časova i 30 minuta.
Link to comment

Ne mogu da verujem da sam uspeo da odgledam nekoliko epizoda "Agape". Gayšek i dalje neviđeno smara, doduše nije bilo Erotića...Marko Babac je gostovao u nekoliko emisija, sjajno je pričao o filmu i filmadžijama: o Bergmanu, Čaplinu, Leni Rifenštal, Zvjagincevu, Feliniju i Saši Petroviću... Koga ovo zanima a propustio je, može se sve naći na YT-u.

Link to comment
Ne mogu da verujem da sam uspeo da odgledam nekoliko epizoda "Agape". Gayšek i dalje neviđeno smara, doduše nije bilo Erotića...Marko Babac je gostovao u nekoliko emisija, sjajno je pričao o filmu i filmadžijama: o Bergmanu, Čaplinu, Leni Rifenštal, Zvjagincevu, Feliniju i Saši Petroviću... Koga ovo zanima a propustio je, može se sve naći na YT-u.
Džolika, hvala na ovoj informaciji!
Link to comment
Ne mogu da verujem da sam uspeo da odgledam nekoliko epizoda "Agape". Gayšek i dalje neviđeno smara, doduše nije bilo Erotića...
Nije bilo Jerotića?! Nemoguće! A Gajšek? Jel i dalje vodi emisije u monaškoj odori?
Link to comment

Kad vidite za par dana, kao i ovi iz e-novina što sada pišu o crnogorskim peščanim plažama kao jasno najboljoj destinaciji, od 8-walkera ove pisanije o tome kako je to divna mlada osoba, puna duha i kulturnoga vozdignuća...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...