Jump to content

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

Beograd -- RRA oko 19.15 sati privremeno prekinula emitovanje Studia B i još tri kablovske stanice - HRT, OBN i BN, zbog kršenja pravila predizborne tišine
šta su uradili ?
Link to comment

To mi uopšte nije jasno, jer sam ja baš u to vreme gledala vesti na njihovom programu, kad ono, odjednom crn ekran.A stvarno nisu ništa rekli ili prikazali što bi, po meni bilo narušavanje predizborne tišine.

Link to comment

rekli sinoc na B92 da su imali live ukljucenje iz staba "jedne stranke" u toku dana kada je na snazi bila predizborna tisina

Link to comment
rekli sinoc na B92 da su imali live ukljucenje iz staba "jedne stranke" u toku dana kada je na snazi bila predizborna tisina
:isuse: :isuse: :isuse: Jel moguce da su toliki debili...Pa jbte ja sam cak slusao poznanika koji radi u news agenciji i koji je zvao da se raspita da li na server odakle klijenti preuzimaju da kace izjave sa glasackih mesta.Odgovor je bio:kacite a emiteri neka brinu o vremenu emitovanja...
Link to comment

odakle ovolika fascinacija PKB-om na studiju b ? pre neki dan sam video da je pkb nabavio tri nova traktora, sada mi pokazuju koliko su se neka telad ugojila ? mislim da svaki dan ima neka vest sa PKB-a :blink: . Znam da je Beograd nekako "preuzeo" taj PKB, ali da se baš toliko o njemu mora pričati...

Link to comment
odakle ovolika fascinacija PKB-om na studiju b ? pre neki dan sam video da je pkb nabavio tri nova traktora, sada mi pokazuju koliko su se neka telad ugojila ? mislim da svaki dan ima neka vest sa PKB-a :blink: . Znam da je Beograd nekako "preuzeo" taj PKB, ali da se baš toliko o njemu mora pričati...
pa djilas ne zaboravlja da uvek pomene kako je grad preuzeo gazdovanje i spasio firmu
Link to comment
odakle ovolika fascinacija PKB-om na studiju b ? pre neki dan sam video da je pkb nabavio tri nova traktora, sada mi pokazuju koliko su se neka telad ugojila ? mislim da svaki dan ima neka vest sa PKB-a :blink: . Znam da je Beograd nekako "preuzeo" taj PKB, ali da se baš toliko o njemu mora pričati...
Pzi to je jedna od ozbiljnijih Djilasovih "operacija" cak i finansijski vrlo zahtevna za grad.I za vreme kampanje on je stalno naglasavo taj potez gradskih vlasti i dodavao da bi rado to uradio i sa "PKB Plantaze" ali tamo je jos vece rasulo u smislu dugova koje treba prvo sanirati...E sad sto neki mis u STB vidi svoje napredovanje u slihtanju velikom bosu to je vec patologija...
Link to comment
  • 2 weeks later...

posle djilasa, najvise vole spc. evo ih seire sa litijom. idite tamo, dobro je da nas bude sto vise, to je najduza beogradska tradicija, traje seststo godina :isuse:

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

opet dizu hajku protiv pasa. sad iso prilog kako psi glodju stabla i zato ce da propadne drvece :blink: nasli zenu s jednim zubom (jedinica dole desno) koja je izjavila: meni je ovo sve. kad park nestane, ja ne znam sta cu. dosta oglodanih stabala su snimili, rekli da psi nocu glodju drvece, pa da ce sad komunalci da poostre kontrolu.edit. jednozuba je ocigledno kriva :D

Edited by cmrlj
Link to comment

Jel ova budala sto cita sportske vesti pijan ili kreten ili oboje?Cita vesti iz tenisa, redja parove, i dodje "...ona ce igrati protiv (onda cita neku sa imenom i 3 prezimenima )" i onda dodaje "protiv sve ove cetiri" vragolasto

Link to comment
Jel ova budala sto cita sportske vesti pijan ili kreten ili oboje?Cita vesti iz tenisa, redja parove, i dodje "...ona ce igrati protiv (onda cita neku sa imenom i 3 prezimenima )" i onda dodaje "protiv sve ove cetiri" vragolasto
On je stalno pijan. On i Sarapa prave 50% prometa Poletu već godinama.
Link to comment

palio sam redovno kraj vesti ne bih li gledao neprijatnost i strepnju voditeljki dok isčekuju nalet njegovih pošalica. mučena irena se nekako i izbori sa jugoslavljevim zapišavanjem, ali ovaj tip ih baš mobinguje bez milosti. mislim da je sport sada izdvojen od ostatka vesti upravo da bi se izbegao taj momenat interakcije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...