Jump to content

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

Zikica odjavio emisiju sa

 

odlicno :)

 

Me and some of my friends

We were gonna save the world

We were trying to make it better

We were ready to save the world

But then the weather changed

And the white got stained

And it fell apart

And it breaks my heart

 

But think about how close we came

 

Link to comment

Haha,koji debilizam. Klonirane radio stanice,koje se utrkuju medjusobno za slusanost. Al jedno je sigurno. Kulturan,fin,posten covek,porazen je na svim frontovima u ovom jebarniku i zmijarniku.,jami i rupi od zemlje.

Link to comment

'set medijskih zakona', 'projektno finansiranje', uns & nuns, kurac, palac... to je to, tako je u evropi. svi su to hteli.

 

 

Vukasin Obradovic, 2014:

 

"Mnogo je bolje kad se zna vlasnik medija nego kada je drzava vlasnik bilo kog medija".

 

Pa evo, zna se ko je vlasnik. Porodica Krdzic. 

Edited by Аврам Гојић
Link to comment

gledah juce vukasina kod ksenije vucic na pinku. bilo mi ga u jednom trenutku i zao ali me taj trenutak brzo prosao.

 

edit za arama:

 

naravno. nego su svi oni govorili da to 'trazi evropa'. i strukovna udruzenja i politicari.

Edited by foto
Link to comment

Kakav genijalni plan režima - prodati sve medije jer "Evropa to traži" i zato što "država mora da izađe iz medija" ... A onda te sirote medije pokupuju njihovi ljudi i tako zatvore priču o medijskim slobodama u Srbiji ...

 

A za onog ko nastavi da se gica, tu je gocko veselinović sa monopolom na prodaju oglasnog prostora ...

 

Morate priznati, ovo je mnogo elegantniji i efikasniji način disciplinovanja nego k'o 90-ih, preko čudesnog zakona o informisanju, drakonskih kazni trgovinskih sudova, upada specijalaca u redakcije ...

 

 

 

Ipak, svaka čast vučiću!

Edited by stoka
Link to comment

svaka cast vucicu ali nije on to zapoceo. to je poceo ds, a on je samo zavrsio 'medijsku starategiju'. nemoj da gresimo dusu.

Tu se delimično slažemo, u tom smislu đilas = veselinović, ali su ovi taj sistem doveli do savršenstva ...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...