Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

da li mi se to samo ucinilo ili oni nemaju vise cime da popune program? u poslednje vreme kada vrtim domace kanale na studiju b su reprize 'moj beograd', 'skica', 'beograd za pocetnike'... jedino novo su vesti i radio koji se gleda (voditelj i par gostiju u studiju). na forumu procitah da su novi vlasnici 'usli u posed' od 1. novembra. jel to znaci da je svoja produkcija ugasena/svedena na minimum?

Link to comment

Ok. 

 

Ova seljana ionako nikad nije zasluživala Slobu Konjovića, Tanju Petrović ili Cecu Đolović, Da se ne zanosimo da postoji neki bolji Beograd, živimo u gradu sala za svadbe, sala za parastose i balona za fudbal. Da se nešto pitam, Beograđanima bih uveo vize i za internet, da ga ne pokvare.

Link to comment

sad i definitivno nije ostalo ništa da se sluša u kolima.

 

ništa, moraću narezati nešto novih mp3 diskova  :fantom:

 

ps prenosi li iko radio slobodnu evropu osim studija b (cenim da ce to sad tu ukinuti...)

Link to comment

Želim im da ih svako veče pohodi duh Duška Radovića i saopšti jedan aforizam , u sred dnevnika. 

 

Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kada su vas posrali.

 

Link to comment

mamu im jebem, sad tek kapiram koliko mi je krivo.

 

b92 sam mnogo lakše svario - tamo je lagano umiranje bilo na sceni godinama, sa glupavim izborom muzike i tupavim kvazizabavnim sadržajima. na studiju b su drzali standard (govorim o muzickim sadrzajima) bukvalno do poslednjeg trena.

 

mamu im jebem da im jebem.

Link to comment

Dabogda im rezali ruke, ovima sto gase muziku da bi rezali troskove.

 

I noge, a posle njih, glavu!Stoka neopevana primitivna, nisu oni stvorili StudioB... :fashisto:

Link to comment

apsolutno pratimo evropske trendove bezlicnih radio programa (televizijske i ne pominjem) za zatupljeni radni i neradni zivalj. radio stanice u srbiji danas podsecaju na nemacke radio stanice, sterilno, tuzno, neduhovito, neslusljivo, cast izuzecima u obliku nemackih emisija za strance -_-.  studio b sam slusao rado i preko interneta i preko satelita kuci i u kolima u srbiji, zato sto je bas bio poslednja oaza ™ necega sto je otislo u nepovrat.   

Edited by Parsons
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...