Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

'Fala Gazzo za prosvetljenje, sumnjala sam da imaju 'vakvo sokocalo ali nisam imala dokaz. Nadjoh na Amazonu, pasce shopping cim stigne plata :wub:
daj link!!!
Link to comment
:oStrašno kako si mi se sad zamerila, ja želim da budem puh u sledećem životu!
pogrešna adresa, tj. imali smo u kući na planini godinama puha podstanara :) @gazzo, fala na pojašnjenusamo, čuvaj prste, petpostavljam da je sve to oštro ko sam đavotak posle sam skontala da je na spravi dajkon, u prvi mah mi se činilo kao deo sprave, zato nisam shvatila
Link to comment
pogrešna adresa, tj. imali smo u kući na planini godinama puha podstanara :)
ma zezam se bre, koristim priliku da okačim sliku puha kad god mogu :D1 zavist zbog podstanara
Link to comment
tuga, praiskonska. i ja zelim rezance od krastavca :Dmeni amazon nece nishta da shalje <_<
:DProbala sad od kad imamo PayPala za placanje? Ako nece Amazon cu nadjem ko hoce, braca Kinezi ce sigurno udeliti sample,a moze i da im se plati, ako obecam vecu narudzbu -_-
Link to comment
Cek bre, bio si u Japanu i kupio si vuspra za spagete? Auuu, nikad Dzeps od tebe, ocekivao sam da se vratis bar sa jednim ljudskim rice cookerom.
rice cooker bi izazvao duboku bracnu krizu, a zeleo sam. frau gazza ne voli jap rice ali zato herr gazza otkida na sve varijacije japanskog secenja. obe sprave su japanski patent tako da je autenticnost sacuvana. primecujem da keramicke nozeve niko nije spazio...
Link to comment

Spazila no ne komantarisem -_- Kad si vec tu, koja im je cijena?Ova spravica za rezance od povrca je zeljena dugo a nisam se potrudila da trazim pa sam sad radosna ^_^

Link to comment

nozevi su od 10e do 40e zavisi od velicine. ova dva su bila u nekom promo kompletu, jedan je mali, drugi je srednji - ako sam dobro upamtio kostali su oko 15e ukupno. veci mi nisu trebali jer imam ne fensi ali jako pristojne celicne velike nozeve.ovi nisu kyocera (nisu imali u toj radnji gde sam kupovao sve ovo), mada su kyocera u odvratnim rainbow bojama a poslednje sto mi treba u kuhinji je pink ili fluo zeleni noz. ovi su neki drugi jap brend, forever, i ubitacno seku, ne verujem da ima bilo kakve razlike u odnosu na kyocera. bizarno - svi japanski nozevi koje sam drzao u ruci su naostreni samo sa jedne strane.karbonski ili celicni nisam hteo da kupim zato sto se nisam pravovremeno informisao koji valjaju. a i cene nisu naivne, delovalo je da ce da ode 100e na noz dok si rekao keks, pa sam hteo da izbegnem pogibelj budjelara a i da ostavim nesto za sledeci put. isto kao i rajs kuker.

Link to comment
primecujem da keramicke nozeve niko nije spazio...
ja sam primetio, veruj mi, ali mi se ne prica o keramickim nozevima..imao sam jedan i polomio sam ga, usput shvativsi da to nije za mene jer mi nece potrajati
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...