Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

samo da prijavim da sam se danas krvnički posekla na ono reneovo rende :fur:sreća te nisam neka plačljivicabila sama ali nekako uspela da namestim ceo komad jagodice i da stegnem krvničkii to nisam imala flastera pa koristila izolir traku, to mi sada glumi konce ili kopče ili štagod što bi mi stavili da sam otišla lekaruispod izolir trake stavila komad flastera sa gazom a još ispod toga, tj, direkt na posekotinu, sasušenu gljivu puh koja je zakon za ovakve stvariverujem da je istovremeno i antibiotik i analgetik i nešto što ubrzava koagulaciju.neviđeno dobra stvarpreporučam za kućnu apoteku

Edited by duda
Link to comment
sta je gljiva puh, gugl odbija saradnju?jel ovo?
jeste, samo mora da bude potpuno sasušenookolo ostane tanka opnica, a unutra najfiniji prahne mogu da nađem sliku sasušenog puha nigdebude tamno braon ka sivom, ni nalik na ovaj svetli
Link to comment
samo da prijavim da sam se danas krvnički posekla na ono reneovo rende :fur:
Strašno!Al' izgleda da je morao neko, ja sam juče nakon 100 godina sekla krompir na to ali sve vreme u paničnom strahu sećajući se prethodnog puta kad sam iskasapila palac.. No, prošlo je bez ozleda ali kosmička ravnoteža je morala biti povraćena pa ti najeba :cry:
Link to comment
jeste, samo mora da bude potpuno sasušenookolo ostane tanka opnica, a unutra najfiniji prahne mogu da nađem sliku sasušenog puha nigdebude tamno braon ka sivom, ni nalik na ovaj svetli
to ja zovem gljiva puhara...stvarno je lekovita?nisam znala,..znaci da je sacuvam kada je nadjem?meni uvek bilo zanimljivo da je stiskam..a da vidis kolike su u Bosni,kao fudbalske lopte...a skoro sam saznala,kazu knjige da je i jestiva ali samo kada je jaako mlada tada je skroz bela,cvrsta i mesnata iznutra.. Edited by ivy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...