Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

pazi sad, klati ti se dzepni casovnik ispred ociju. "10, 9. 8, 7...". sada si podlozan mojoj volji.Kada budes tumarao bespucima hipermarketske zbiljnosti, i nekada, negde, video te solje, ti ces se setiti reci VASA.to ce biti signal da se setis da mi kazes gde si ih video.fora je u tome sto sam ubedjen 100% da sam ih video u nekoj megaradnji, ali da me ubijes ne mogu da se setim u kojoj i kada. mozda sam i sanjao, dozivevsi, usled akutne emotivne nestabilnosti, regresiju u dane rekreativnih nastava.

Link to comment
pitanje ovde i na Kitchen Appliances, mada je posudje. da li je neko u Beogradu video metalne solje bez drske, poput onih u kojima se u predskolskom sluzio kompot, ako se neko seca toga? hocu da imam komplet za mint julep, a realno nije resenje da trazim tradicionalne srebrne solje, sta sam ja, Rokfeler?
i ja zelim to da imam. zelim i one starinske emajlirane sa uvetom, sto je imala prababa. ukrala sam (sa dozvolom, dakako, pozajmila pa ne vracam, jednu) materi-svekrvi, al ne mogu zeni pokrasti sve ^_^edip. jeste, moze i ovo historijanovo. ako neko bude proveravao, dajte infoa. ja cu zaboraviti vec za 10 minuta :P Edited by thermal bug
Link to comment

Jel ti treba inox?Mislim da si ti ovde negde stavljao link za neku firmu koja prodaje HORECA program....Evo stavio čovek....

Edited by Frank Pembleton
Link to comment
i ja zelim to da imam. zelim i one starinske emajlirane sa uvetom, sto je imala prababa. ukrala sam (sa dozvolom, dakako, pozajmila pa ne vracam, jednu) materi-svekrvi, al ne mogu zeni pokrasti sve ^_^edip. jeste, moze i ovo historijanovo. ako neko bude proveravao, dajte infoa. ja cu zaboraviti vec za 10 minuta :P
Te emajlirane sa uvetom proizvodi Metalac i danas dan. Skokni do InterexaПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
Link to comment

To je čaša, nije šolja :lolol:Nikad video ništa slično, a imam staža u školskim/rekreativnim/studentsko/odmarališnim restoranima...Ovo ti više liči na nešto za mleko za kapućino i sl...Edit: Kasnim...

Edited by historian
Link to comment
Te emajlirane sa uvetom proizvodi Metalac i danas dan. Skokni do InterexaПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
znam al nisu starinske :cry: Edited by thermal bug
Link to comment
znam al nisu starinske :cry:
Pa što moraju da budu starinske? Obij email ako je u tome fazon :)Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
Link to comment
Pa što moraju da budu starinske? Obij email ako je u tome fazon :)Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
to mi je drugi veliki problem, da ischvrkam neshto od iljadu dinara po komadu, neka hvala.ali oblik sholje nije odgovarajuci, mada su slatke. ja bih one oble, sto je jedna prababa imala bordo sa belom shtraftom, a druga belo sa plavom shtraftom ^_^ali i ove daboviceve varijante su inspirativne, da iskopam bunar u bloku pa da pijem ladnu vodu :s_w:.elem, javljaj dabovicu, vremenom. Edited by thermal bug
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...