Jump to content

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

U kuhinji stoiji davno kupljeno ovohttp://www.berghoffw.../10/peeler.aspxTeško je kao tuč i nepodesno za lagano rukovanje. Sečivo mu je tako namešteno da krompir mogu da oljuštim samo potezima odozdo nagore. Šta je u pitanju ne znam, moguće da je namenjeno levorukima ili se sečivo može podešavati ali ne ja ne znam kako. Glupo mi da ga bacim, a i da ga poklonim. Iznervira me svaki put kad ga vidim.
imam isti takav iz Berghoffa, doduse iz kompleta. ljustim krompire ko brodski kuvar, za kilo mi treba par minuta.mozda si dobila felericno okrenuto secivo
Link to comment
U kuhinji stoiji davno kupljeno ovohttp://www.berghoffw.../10/peeler.aspxTeško je kao tuč i nepodesno za lagano rukovanje. Sečivo mu je tako namešteno da krompir mogu da oljuštim samo potezima odozdo nagore. Šta je u pitanju ne znam, moguće da je namenjeno levorukima ili se sečivo može podešavati ali ne ja ne znam kako. Glupo mi da ga bacim, a i da ga poklonim. Iznervira me svaki put kad ga vidim.
Imao sam slican problem, od tada kupujem one plastikance naj jeftinije (isti system) rade super. Kada se istupi,deformise bacim ikupim drugi za 0.50c.bulk_potato_peeler.jpg
Link to comment

e, jes vala, ti nozeve i male kasicice bas gravitiraju ka kanti. cini mi se da kasicice gubim tj bacam u standardnim kompletima od po 6 komada, tim tempom nestaju :D

Link to comment
  • 2 weeks later...
jel ima neko iskustva sa ovim mini pecima za pice? mislim nije neka lova, al' da ne gomilam skalameriju po kuci.horno-para-pizzas-.jpg
Meni je u garazi, ja imam onu koja ima samo dole grejac i to ne valja. Kazu da su one koje imaju idole i gore grejac bolje? Ja ne bi bacao vise pare na to. Ako imas iole pristojnu rernu ovo je naj._1_KCMCHB14.jpgimam i kamen za picu, i to je sranje. Ovaj pleh je 3e i radi naj.resultsimg2575cn.jpg
Link to comment

Imam i ja, jedna od boljih stvari u kujni. Samo papirnim ubrusom razmažem kap-dve ulja po njemu, turim testo i kad je gotovo pizza prosto sklizne s njega u veliki tanjir. Pere se smešno lako.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...