Jump to content

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

...neg da pitam. koja je fora majkeim da se koriste mlinovi za biber velichine noge od stola??? :o :isuse:gledam po televizoru, kao neshto secka, prchka, mesha, a onda isuche gelender od meter ipo i kao biberi... helou... ako neko ima objashnjenje sa zupchanicima i prenosom, mojne! ^_^
bezlični lažni francuz na 24h kujni. taj gelender od po metra mu zaštitni znak.
Link to comment
neg da pitam. koja je fora majkeim da se koriste mlinovi za biber velichine noge od stola??? :o :isuse:gledam po televizoru, kao neshto secka, prchka, mesha, a onda isuche gelender od meter ipo i kao biberi... helou... ako neko ima objashnjenje sa zupchanicima i prenosom, mojne! ^_^
ja imam taki slanik, poklonio mi gaza za svadbu :cool:i radi, melje sve u šesnajs.patim za drvenim mlincem za biber, baš tako, od jedno metar, al da bude Peugeot, ova firma http://www.peugeot-saveurs.com/kao svaki dobar foodie - hipster paćenik, ložim se i na gedžete :sleep:volim da uvatim za veliko, pa to ti je Edited by banatjanin
Link to comment

kapiram, ti, kao donald tramp. zelish da zivish u 52 sobe istovremeno ^_^sve shto bih pitala dalje dovelo bi do nekih vickastosti sa elementima skandala, pa onda bolje da ne :lolol:

Link to comment
ja imam taki slanik, poklonio mi gaza za svadbu :cool:i radi, melje sve u šesnajs.patim za drvenim mlincem za biber, baš tako, od jedno metar, al da bude Peugeot, ova firma http://www.peugeot-saveurs.com/kao svaki dobar foodie - hipster paćenik, ložim se i na gedžete :sleep:volim da uvatim za veliko, pa to ti je
bice bice, alah je veliki
Link to comment

Pričali mi da u belosvetskim restoranima ima među osobljem tip zadužen za biberenje, pa dok sediš prišunja ti se iz polumraka sa gelenderom, pita otmeno "pepper ?" pa kad kažeš "yes please" onda ti spretno i otmeno frt frt zavrti gelender preko tanjira.A ako nedajbože nećeš bibera, sablazni se i on i svi za stolom pa i oni za susednim stolovima.

Link to comment

pa zavisi gde se kreces, eto recimo u buffet da pepi u trs'u, gde se jede kuvani jezik, kuvan papak, kuvana kobaja, kuvani pauflek i slicno, staf je od sorte cigani iz svilajnac ali AOC, znaci lokalnog porekla trscanskog, oni se ne sunjaju sa biber nego sa korencugom rena, pa ti pridju i onda ti narendaju preko tanjira a bogme ume da prsne i okolo - a svi sablaznjeni u PM

Link to comment
Pričali mi da u belosvetskim restoranima ima među osobljem tip zadužen za biberenje, pa dok sediš prišunja ti se iz polumraka sa gelenderom, pita otmeno "pepper ?" pa kad kažeš "yes please" onda ti spretno i otmeno frt frt zavrti gelender preko tanjira.A ako nedajbože nećeš bibera, sablazni se i on i svi za stolom pa i oni za susednim stolovima.
Sve je tačno, osim ovo za sablažnjavanje (barem ja nisam primetio).
Link to comment

Povodom odgovora na Remediosova pitanja za ploče i rerne...Imam dodatno pitanje - jesu li indukcione ploče najbezbednije za zaboravne kuvarice nesklone rutini? Vrede li one toliko novca, tj. da li se ušteda el.energije tolika? Da li su za jedno skromno do umereno korišćenje kuhinje dovoljne ploče sa 2 "ringle"? Suština je da ne patim za neverovatnim i najmodernijim kuhinjskim stvarima, ali prihvatam da uložim ako se isplati na duži rok, kako po pitanju bezbednosti tako i po pitanju uštede struje.

Edited by halloween
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

U kuhinji stoiji davno kupljeno ovohttp://www.berghoffworldwide.com/en/Product-Detail/677/10/peeler.aspxTeško je kao tuč i nepodesno za lagano rukovanje. Sečivo mu je tako namešteno da krompir mogu da oljuštim samo potezima odozdo nagore. Šta je u pitanju ne znam, moguće da je namenjeno levorukima ili se sečivo može podešavati ali ne ja ne znam kako. Glupo mi da ga bacim, a i da ga poklonim. Iznervira me svaki put kad ga vidim.

Link to comment
isti takvi iz eurosalona - plasticni, kostaju 100 kinti - su mama za ljustenje skoro svega.
+100imam takav domy od 100 din, vredi 10x toliko, nema šta ne ljuštim sa njim, na kraju i parmezaninače, imam bar 5 neupotrebljenih pilera u kuhinji, imam pasiju kupovanja pilera, svi su do 150 din max :lolol:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...