Jump to content

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

prednosti plina su ogromne....
+ milionja više i ne umem da kuvam na struju.obzirom da sam uglavnom na relaciji između šporeta i kompa (tj. radnog mesta), dešava mi se ponekad da mi jelo iskipi, zato se nisam opredelila za ravnu ploču nego za onu klasičnu, udubljenu. meni ok.
Ovo ce ti trebati
imam, samo nije baš neki poznat brend, valjda će da posluži
Link to comment

Koristio sam u septembru redovno plin i to je bilo jedno fino iskustvo. Ranije smo ga imali gajbi, ali je moje u jednom trenutku pocelo da mrzi da menjaju boce i jebiga. Tad sam ionako samo jaja przio.Nego da, tip za kitchen appliance: ne treba biti lenj i koristiti stapni mikser za pravljenje pire krompira. Osim ako necete krompir sline umesto pirea.

Link to comment
što mi se sviđa ovaj komplet ... kakva bi me ovde inspiracija za kuvanje u'vatila
uh. teshka situacija. mene taj prostor mami da pushtim naglas headse, heklam neshto i pijem kafe. i da frendica dovede kera da jurca okolo sa decama. i nishta da se ne radi. neb ja tu skuvala ni nishta, samo bih premeshtala te teglice tamo vamo, da sve bude lepo ko na sliki. izgleda da je kujna mog zivota tesna. ako bi bila ovako velika, morala bi biti u podrumu, onda bi valjalo ^_^neg da pitam. koja je fora majkeim da se koriste mlinovi za biber velichine noge od stola??? :o :isuse:gledam po televizoru, kao neshto secka, prchka, mesha, a onda isuche gelender od meter ipo i kao biberi... helou... ako neko ima objashnjenje sa zupchanicima i prenosom, mojne! ^_^ Edited by thermal bug
Link to comment
gledam po televizoru, kao neshto secka, prchka, mesha, a onda isuche gelender od meter ipo i kao biberi... helou... ako neko ima objashnjenje sa zupchanicima i prenosom, mojne! ^_^
Jel muski ili zenski kuvar?
Link to comment
Jel muski ili zenski kuvar?
pa gde si ti posho? :lolol:edip. mushki kuvar na 24h kujni, onaj 1 naduvenko ^_^ Edited by thermal bug
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...