Jump to content

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

:(jel ima danas neka dobra vest
ima. kod Pokrajca na Cvetku ima nezemaljski lepih svinjskih rebara. zaplakao sam kada sam ih video, izlozen cistoj lepoti.
Link to comment
ima. kod Pokrajca na Cvetku ima nezemaljski lepih svinjskih rebara. zaplakao sam kada sam ih video, izlozen cistoj lepoti.
i ja danas bila na cvetku i utripovala od jednog lika da si ti :Dhtela da viknem ''daboviću'' al' se u zadnji čas predomislila, mislim, na prvi pogled delujem kao pristojna osoba, pa reko' da ne kvarim utisak :whistle: al' možda i jesi bio ti (ne znamo se), lik je bio mršav, nosio kapu i naočale čini mi se i neku pederinku, tj, bez cegera, kolica i ostalih pijačnih aplajensa.to je zapravo i prevagnulo u utisku da grešim.
Link to comment
i ja danas bila na cvetku i utripovala od jednog lika da si ti :Dhtela da viknem ''daboviću'' al' se u zadnji čas predomislila, mislim, na prvi pogled delujem kao pristojna osoba, pa reko' da ne kvarim utisak :whistle:al' možda i jesi bio ti (ne znamo se), lik je bio mršav, nosio kapu i naočale čini mi se i neku pederinku, tj, bez cegera, kolica i ostalih pijačnih aplajensa.to je zapravo i prevagnulo u utisku da grešim.
:lol: to usahlo koščato lice niz koje se slivaju suzice pred tezgom sa rebrima
:lolol:
Link to comment
Tri soma nije strašno, aj' prijavi prolazno vreme kad ga isprobaš,
Najzad nasao paprike i isprobao hardver. Ne znam, ima relativno dobro prolazno vreme (15 min. zagrevanje posle 4-5 minuta po turi, u pitanju su ogromne, mesnate crvene paprike - dugacke zelene ljute sredi za dva minuta)pro: dobar je za po gradu, ne stvara jake mirise i mnogo dima, praktican je i brzo peche.cons: ne pece ravnomerno, vrh paprike odnosno ona trecina paprike pri vrhu se samo skuva, ne pece se i tesko je na tom mestu skinuti kozicu. Dalje, najneuglednija bravarska radnja bi ga bolje napravila: kada vadis paprike iz one rupe stalno ih "ceses" o limenu oplatu, cimaju, ispadaju, prosto - jako je lose resen sto se funkcionalnosti tice. Moglo je to mnogo zgodnije.Kakogod, korisna sprava ako vec nemas smederevac i letnju kujnu.
al' možda i jesi bio ti (ne znamo se), lik je bio mršav, nosio kapu i naočale čini mi se i neku pederinku, tj, bez cegera, kolica i ostalih pijačnih aplajensa.to je zapravo i prevagnulo u utisku da grešim.
:lol: Edited by CowBoy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...