Jump to content

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

davala sam pare za bosh, krupps, trt-mrt za skupe pare i na kraju se najbolje od svih pokazao ovaj. tri godine and counting, ne menja ukus, cistim ga jednom u dva meseca zbog kamenca, ali to zato sto sam paranoicna. jedino sto nema mlin, ali dokle god su tu mama i sin sto donose lavazzu iz segedina za 350 dindzi, nema ni potrebe. kad zagusti, kokijev espreso je sasvim dobar. probavala sam i fensi i jeftine mlevene kafe, drndam ga bar pet-sest puta dnevno, jedino sto ne pravim penu za kapucino, ne pijem.
da, ovi sto nisu potpuni automati su uglavnom u toj cenovnoj klasi i sa tim odlikama.ja imam ovaj, pravi super kafu, jedino sto je glasan u pizdu materinu (narocito ako se koristi sa laganijim soljicama)al kolko videh, on je gledao kompletan automat, sa sve mlina, sto se sam cisti, itd.@simovic pogledaj i delonghi/saeco, nijesu losi(bar na osnovu mog iskustva sa ovim, i sestrinog sa automatskim saecom) Edited by Zverilla
Link to comment

necemo nishta da cepamo, pojeshcemo sve ^_^kazem ti, malo paznje oko temperature i vremena (a i kvaliteta paprike), i bude sasvim dobro. mislim, alternativno mogu da zalozim ispred zgrade, ne bih bila jedina, ali nije mi ni to :P

Link to comment
@paprikarijel probao neko da ih pece u rerni sa grilom? meni tako najbrze/najefikasnije, doduse ja bas retko pecem paprike, moguce da nisam merodavna.
ja brate sestro i mater mi, sve u rerni, nije ni gril obavezan. ja samo pazim na temperaturu i vreme, a i to ako pustim onaj vrntilator™ da razduvava vazduh po objektu...
+1Grill + turbo fan radi pos'o, ali mora se pazi na vreme, i pitchwaiz je kad krenu paprike da pucaju i cure, zato se i interesujem tol'ko oko cuskopeka :lolol:
Link to comment
ne valja u rerni, potpare se i zbrockaju. meso postane previse mekano, kao da su skuvane. mislim ako cemo da cepamo dlaku.
ovo ti ne vazi za gril, meni ispadnu ko da sam ih na ringli pekla.
Link to comment
1040330.pngovo imam vec dvadesetak godina, i danas se prodaje u manje-vise nepromenjenom obliku, za mene je to best buy.
de ovo u .rs ima za 300, našao sam jedan Gaggia kućni model i cena mu je oko 550?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...