Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

ma jesam, hejlujem i dalje, ne mogu da zalozim vatru i stavim sporet na terasu ko ovo sokocalonego otkako sam pred slavu ispeko 6 kila paprika, nije mi svejedno. potrajalo je a i ledja vise nisu bila moja od savijanja.taj sa jednom paprikom je sporiji ali nije besmisleno jer ovaj sa 3 treba da okreces paprike u njemu a to je solidna zajebavancija.znaci ovo je sprava da ispeces 10-tak paprika. ko pece za ajvar na ovome taj je lud. dok na plehu ispeces 30 paprika ovde odradis 3

Link to comment
How much?Magnohrom ih pravi i valja u Tehnomaniji za cca 6k kinti..
Ovaj je ganc™ nov 2900, na zemunskoj pijaci u redu gde su prodavnice. Deluje mi kvalitetno, jos da potplatim nekog da iznese paprike na tezgu pa da ga isprobam. Nigde crvenih paprika jbtedit: govorim o divajsu za tri paprike.Ne znam mogu li se u njemu peci kukuruzi, ne postoji razlog da ne moze Edited by CowBoy
Link to comment
ma jesam, hejlujem i dalje, ne mogu da zalozim vatru i stavim sporet na terasu ko ovo sokocalo
Samo zipa i na terasi, gle image search na termin чушкопек:photo_verybig_281528.jpg
Късо съединение в чушкопек подпали апартамент в Габрово :ph34r:
Ovaj je ganc™ nov 2900, na zemunskoj pijaci u redu gde su prodavnice. Deluje mi kvalitetno, jos da potplatim nekog da iznese paprike na tezgu pa da ga isprobam. Nigde crvenih paprika jbtedit: govorim o divajsu za tri paprike.Ne znam mogu li se u njemu peci kukuruzi, ne postoji razlog da ne moze
Tri soma nije strašno, aj' prijavi prolazno vreme kad ga isprobaš, možda je tvoj turbo bolji og Gazinog...
Link to comment

Racunam da mu najvise vremena treba da postigne radnu temperaturu, posle (po svedocenju cuskopekaca koji se kunu u decu) dva i po tri minuta po paprici.Kazem, kad navatam paprike javljam rezultate.

Link to comment
Racunam da mu najvise vremena treba da postigne radnu temperaturu, posle (po svedocenju cuskopekaca koji se kunu u decu) dva i po tri minuta po paprici.
živa istina, pekla sam i ja na tome.moja prijateljica ima 2 kom, mislim da bi tri bilo idealno (ali pojedinačna, nema okretanja), toliko može lepo da se opslužuje i brzo ide.moje iskustvo je isto od 10-ak kila, i nikad i ni na čemu mi paprike ne ostanu tako lepe i mesnate kao u tom sokocalu.fazon je u tome da ih to (kada se dobro ugreje, tu je caka) šokira naglo i dobiju samo tu ispečenu koricu koja se posle lako guli, a paprike ne izgube svu vodu.meni se posle pečenja na nekom limu dešavalo da mi posle budu ko flis papir pa ništa od njih.i da, ta prijateljica je pekla i po 100 kila na dva ta sokocala i nije se žalila na leđa, sedela lepo na terasi na nekoj skemliji. Edited by duda
Link to comment
šta valja u Srbiji od kućnih aparata za espreso kafu, malko sam istraživao i kako sam zaključio najbitnije da ima mlin za kafu i naravno pritisak, za koji svi kažu da je 15ak bara mada se ne bih smeo zakleti da je tako. Od marki figuriraju kakva Gaggia 600e, Bosh 500e itdImal šta da valja a da se ne istrese tolika lovaedit:da budem precizniji da i posle trećeg korišćenja kafa bude valjana, a ne neko proprano smeće
davala sam pare za bosh, krupps, trt-mrt za skupe pare i na kraju se najbolje od svih pokazao ovaj. tri godine and counting, ne menja ukus, cistim ga jednom u dva meseca zbog kamenca, ali to zato sto sam paranoicna. jedino sto nema mlin, ali dokle god su tu mama i sin sto donose lavazzu iz segedina za 350 dindzi, nema ni potrebe. kad zagusti, kokijev espreso je sasvim dobar. probavala sam i fensi i jeftine mlevene kafe, drndam ga bar pet-sest puta dnevno, jedino sto ne pravim penu za kapucino, ne pijem.lozim se na ovaj, ali sam stipsa.coffee2_495202s.jpg
Link to comment

ja brate sestro i mater mi, sve u rerni, nije ni gril obavezan. ja samo pazim na temperaturu i vreme, a i to ako pustim onaj vrntilator™ da razduvava vazduh po objektu...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...